Krepšelis ( )

Sužadėtuvių žiedai

Filtruoti  
Žiedo dydis  
Akmens spalva  
Akmuo  
Gaminio spalva  
Kaina  
View as Grid List

Prekių 1-989

Page
per puslapį
Set Ascending Direction
 1. Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1027 Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1027

  Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1027

  Kaina Kaina mažesnė nei 327,00 € Kaina Įprasta kaina 503,00 €
 2. Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1024 Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1024

  Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1024

  Kaina Kaina mažesnė nei 130,00 € Kaina Įprasta kaina 200,00 €
 3. Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1015 Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1015

  Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1015

  Kaina Kaina mažesnė nei 281,00 € Kaina Įprasta kaina 433,00 €
 4. Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1012 Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1012

  Auksinis žiedas su cirkonio kristalu 1012

  Kaina Kaina mažesnė nei 223,00 € Kaina Įprasta kaina 343,00 €
 5. Raudono aukso žiedas su deimantu Raudono aukso žiedas su deimantu

  Raudono aukso žiedas su deimantu

  Kaina Kaina mažesnė nei 436,00 € Kaina Įprasta kaina 545,00 €
 6. Balto aukso žiedas su deimantais Balto aukso žiedas su deimantais

  Balto aukso žiedas su deimantais

  Kaina Kaina mažesnė nei 593,00 € Kaina Įprasta kaina 741,00 €
 7. Raudono aukso žiedas su deimantu Raudono aukso žiedas su deimantu

  Raudono aukso žiedas su deimantu

  Kaina Kaina mažesnė nei 470,00 € Kaina Įprasta kaina 588,00 €
 8. Raudono aukso žiedas su deimantu Raudono aukso žiedas su deimantu

  Raudono aukso žiedas su deimantu

  Kaina Kaina mažesnė nei 436,00 € Kaina Įprasta kaina 545,00 €
 9. Raudono aukso žiedas su deimantais Raudono aukso žiedas su deimantais

  Raudono aukso žiedas su deimantais

  Kaina Kaina mažesnė nei 350,00 € Kaina Įprasta kaina 437,00 €
View as Grid List

Prekių 1-989

Page
per puslapį
Set Ascending Direction

Sužadėtuvės – svarbus momentas dviejų žmonių gyvenime.Vaikino prašymas tapti jo mergina neprilygsta sužadėtuvėms, todėl tai tampa labai svarbiu etapu. Sužadėtuvių žiedai dažniausiai perkami tik merginoms, tačiau vis dažniau jos nori atsilyginti ir po pasipiršimo taip pat dovanoja pasipiršimo žiedus vyrams.

Kaip išrenkami sužadėtuvių žiedai ir kaip sužinoti dydį?

Jei jau pasiryžote šiam svarbiam žingsniui, kad norite visą gyvenimą praleisti su šalia jūsų esančia moterimi – vadinasi atėjo laikas nupirkti sužadėtuvių žiedą. Svarbiausias dalykas – sužinokite savo brangiausios merginos žiedo dydį. Įprastai merginos nešioja žiedus ant bevardžio piršto, tad pasiskolinkite vieną paslapčia, jai nežinant, o vėliau grąžinkite. Žiedai tuomet atnešami į parduotuvę, kur meistras išmatuoja dydį. Kelios gudrybės, kaip „pasiskolinti“ žiedą išmatavimui.

 • Pakvieskite merginą į pliažą ir pasakykite, kad sūrus vanduo kenkia papuošalams. Kai ji nueis maudytis viena (geriau prieš maudynių pabaigą) – paskubinkite ruoštis namo, kad ji nespėtų vėl užsidėti papuošalų (turi būti geras pretekstas). Žinoma stebėkite, kur pasidėjo papuošalą. Jei galite – tuoj pat skubėkite į artimiausią papuošalų parduotuvę ir pamatuokite, kol jūsų širdies draugė neėmė liūdėti, kad pametė papuošalą. Jei taip nutiktų – po matavimo padėkite ieškoti krepšyje ar rankinėje ir „raskite“.
 • Padarykite netikrą žiedą iš servetėlės, vielutės ar augalo tarsi juokaudamas ir jį išsaugokite.
 • Vakare, kai ji nueis miegoti, paimkite žiedą iš papuošalų skrynelės. Būkite tikri, kad žiedą ji nešioja ant bevardžio piršto. Po matavimo galite žiedą padėti kažkur giliau.
 • Nupirkite paprastą žiedą gimtadienio ar draugystės metinių progą – nusiveskite į parduotuvę ir paprašykite, kad parodytų, kokie patinka. Taip sužinosite ir dydį ir skonį papuošalams. Jei mergina ims purkštauti, kad akutės beskonybė – būsite tikri, kad jūsų renkami žiedai sužadėtuvių turėtų būti kuklūs. O jei kaip tik, patiks su įvairiais paraitymais ir papuošimais – galėsite rinktis iš įmantresnių variantų.

Pigūs sužadėtuvių žiedai nereiškia, kad mylite per mažai. Tai reiškia, kad esate racionalus. Be to – juk nedovanosite su etikete, tad niekas nesužinos.

Šio žiedo įteikimas yra jaudinanti akimirka, tiek vaikinui, tiek merginai. Iš savo klientų istorijų, kurie vėliau pas mus rinkosi vestuvių žiedus, galime užtikrinti, kad jaudulio visad būna, ne visad viskas įvyksta pagal planą, tačiau svarbiausias rezultatas – nuoširdi ir neišmatuojama laimė merginos akyse – visada yra matoma. Ir nesvarbu ar žiedas su deimantu ar su cirkoniu – svarbiausia pasipiršimo metu yra Jūsų pažadas mylėti, gerbti ir kurti bendrą ateitį kartu. Tad nesvarbu – sužadėtuvių žiedas su akcija ar pirktas be jos – Jūsų ketinimas jau yra geriausia dovana.

Kaip atrodo sužadėtuvių žiedai?

Žiedai sužadėtuvių dažniausiai turi akutę. Ši tradicija siekia dar romėnų laikus, o pirmasis, oficialus žiedo su akute pasirodymas kaip sužadėtuvių simbolis užfiksuotas 1477 metais, kai Austrijos didikas Maksimilianas siuntė žiedą Merei ši Burgundijos. Nuo to laiko sužadėtuvių žiedai dažniausiai ir yra su akute. 1947-aisiais viena papuošalais su deimantais prekiaujanti įmonė paskelbė, kad „deimantai yra amžini“ ir tai įkvėpė tūkstančius amerikiečių rinktis žiedus. Papuoštus brangakmeniais.

 Sužadėtuvių žiedai su deimantais tapo amžinos meilės ir amžinos santuokos simboliu. Sužadėtuvių žiedų kainos mūsų parduotuvėje prieinamos daugeliui. Galite rasti žiedų su pusbrangiais akmenimis (itin populiarios įvairių spalvų cirkonio akutės). Pigūs sužadėtuvių žiedai parduodami internetu, nes čia jūs galite gauti prekę tiesiai iš gamintojo, tad prie jo neprisideda aptarnavimo mokestis.

Kur pirkti sužadėtuvių žiedą?

Greičiausiai ir patogiausiai pasipiršimo žiedus apžiūrėsite internete. Čia galėsite įvertinti skirtingus dizainus, galimus svorius ir kainas. Populiarūs ir balto aukso sužadėtuvių žiedai – jų taip pat rasite pas mus. Toks žiedas tiks moteriai, kuri galbūt nenori išsiskirti iš kitų arba yra itin pripratusi nešioti sidabro gaminius ir jai reikia šiek tiek laiko priprasti prie aukso papuošalų. Pasipiršimo žiedų klasika – žiedas su viena akute. Tokio sužadėtuvių žiedo kaina nuo 94 eurų. Taip pat peržiūrėkite visus mūsų žiedus – sužadėtuvių žiedai su akcija tikrai puikus sprendimas, nes gausite puikaus dizaino žiedą už mažesnę kainą.

Reikia individualaus sužadėtuvių žiedo?

Jūs galite išsirinkti sužadėtuvių žiedą internetu su atsiuntimu arba užsakyti individualiai gaminamą. Mūsų siūlomi aukštos kokybės sužadėtuvių žiedai, kainos nulemiamos ir kitų aspektų. Kaina priklauso nuo gaminio svorio ir dydžio, papildomų detalių. Visi gaminami žiedai yra pilnaviduriai, tad būsite tikri, kad įsigijote ilgaamžį gaminį, kuris džiugins daugelį metų. Toks žiedas gali būti perduodamas iš kartos į kartą arba nešiojamas tik toks vienintelės. Tad tai investicija į jūsų laimę ir bendro gyvenimo meilę. Nuolat skelbiame įvairias akcijas žiedams, todėl galite lengvai rasti patį gražiausią žiedą už neįtikėtiną kainą.

Įsigykite žiedus internetu jau šiandien ir mes išsiųsime juos itin greitai ir saugiai. Jeigu žiedą sunku išsirinkti internetu, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Norėdami apžiūrėti gyvai, pasikonsultuoti, pasitarti – atvykite į mūsų salonus Vilniuje, Elektrėnuose, Kaišiadoryse ar Ukmergėje.

 Patyrę papuošalų pardavėjai parodys populiariausius ir akcinius gaminius. Naujas prekes gauname itin dažnai, todėl kviečiame užsukti į interneto svetainę ar salonus dažniau, kad nepraleistumėte geriausio žiedo. Jeigu žiedą sunku išsirinkti internetu, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.