Krepšelis ( )

Auksiniai auskarai

View as Grid List

Prekių 1-9241

Page
per puslapį
Set Ascending Direction
 1. Auksiniai auskarai 'Rinkutės' Auksiniai auskarai 'Rinkutės'

  Auksiniai auskarai 'Rinkutės'

  Kaina Kaina mažesnė nei 200,00 € Kaina Įprasta kaina 334,00 €
 2. Auksiniai auskarai 'Rinkutės' Auksiniai auskarai 'Rinkutės'

  Auksiniai auskarai 'Rinkutės'

  Kaina Kaina mažesnė nei 112,00 € Kaina Įprasta kaina 186,00 €
 3. Auksiniai auskarai 'Rinkutės' Auksiniai auskarai 'Rinkutės'

  Auksiniai auskarai 'Rinkutės'

  Kaina Kaina mažesnė nei 378,00 € Kaina Įprasta kaina 630,00 €
 4. Auksiniai auskarai Auksiniai auskarai

  Auksiniai auskarai

  Kaina Kaina mažesnė nei 172,00 € Kaina Įprasta kaina 286,00 €
 5. Auksiniai auskarai 'Dvipusiai Burbulai' Auksiniai auskarai 'Dvipusiai Burbulai'

  Auksiniai auskarai 'Dvipusiai Burbulai'

  Kaina Kaina mažesnė nei 299,00 € Kaina Įprasta kaina 498,00 €
 6. Auksiniai auskarai su cirkoniais Auksiniai auskarai su cirkoniais

  Auksiniai auskarai su cirkoniais

  Kaina Kaina mažesnė nei 73,00 € Kaina Įprasta kaina 122,00 €
 7. Auksiniai auskarai 'Drugeliai' Auksiniai auskarai 'Drugeliai'

  Auksiniai auskarai 'Drugeliai'

  Kaina Kaina mažesnė nei 106,00 € Kaina Įprasta kaina 176,00 €
 8. Auksiniai auskarai Auksiniai auskarai

  Auksiniai auskarai

  Kaina Kaina mažesnė nei 58,00 € Kaina Įprasta kaina 96,00 €
 9. Auksiniai auskarai Auksiniai auskarai

  Auksiniai auskarai

  Kaina Kaina mažesnė nei 73,00 € Kaina Įprasta kaina 122,00 €
View as Grid List

Prekių 1-9241

Page
per puslapį
Set Ascending Direction

Auskarai – akcentas kiekvienai asmenybei

Yra moterų, sakančių, kad išėjusios be auskarų jos jaučiasi tarsi nuogos. Tad matome, kokį didelį efektą suteikia ši maža stiliaus detalė. Jei norite jaustis puikiai – rinkitės auksinius auskarus, kurie pabrėžtų jūsų stilių ir asmenybę. Toliau mes aptarsime keletą svarbių aspektų, kaip pasirinkti auskarus. Jų yra daugybė tipų: auskarai burbuliukai, rinkės, kabantys, su grandinėlėmis, akutėmis.

Galite rinktis tarp angliško užsegimo (su užsegamu kabliuku) ir vinutės tipo užsegimo. Pastarasis naudojamas smulkesniems auskarams, o masyvesniems, brangesniems auskarams saugiau rinktis angliško užsegimo tipo.

Auksiniai auskarai ir veido forma – kaip pasirinkti tinkamiausius

Kiekviena moteris rinkdamasi sau papuošalus nori atrodyti stilingai, elegantiškai bei nešioti tai, kas ją puošia ir gražina. Tad rinkdamiesi tokią stiliaus detalę kaip auskarai internetu, susipažinkite su veido formos tipais ir kokius auskarus prie jos rekomenduojama segėti, kad parodytumėte gražiausius savo veido bruožus. Tinkamai parinkti auskarai auksiniai leis pabrėžti jūsų stilių ir išvaizdos privalumus.

Ovalus veidas – jam tinka bet kokie auskarai. Tiks auksiniai auskarai burbuliukai, rinkės ir itin puošnūs proginiai ar vestuviniai auskarai.

Trikampio formos veidas – jei jūsų smakras smailokas, drąsiai rinkitės auksinius auskarus, kurie bus masyvūs, su įvairiomis grandinėlėms, pakabukais, ilgi ir nukarę. Tai subalansuos apatinę veido dalį. Jums puikia tiks auskarai rinkės.

Pailgas veidas – jums tiks auksiniai auskarai, kurie yra masyvesni, apvalūs, su įdomiomis detalėmis. Kad vizualiai suteiktumėte pločio rinkitės auskarus su įvairiomis detalėmis, akutėmis, papuošimais.

Kvadrato formos veidas – jums tiks švelnių formų auskarai auksiniai. Pavyzdžiui auskarai burbuliukai, nedideli žiedeliai. Nesirinkite aštrių formų ir kvadrato formos auskarų.

Apvalus veidas – rinkitės ilgus, kabančius aukso auskarus arba auksinius auskarus su aštresnėmis formomis, įdomiais raštais ir akutėmis. Venkite apvalių, rinkės formos auskarų.

Vestuviniai auskarai – į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Jei ne už kalnų Jūsų didžioji diena, turbūt kaip ir kiekviena nuotaka norite atrodyti ir jaustis puikiai. Vestuvinius auskarus galima derinti ir nederinti prie žiedo. Jei nuspręsite nederinti – auskarai internetu bus puiki išeitis, nes čia rasite auksinius auskarus už geriausią kainą. Rinkitės klasikinius, su viena ar dviem akutėmis, kurie tiks nešioti ir kasdien, arba kaip tik – itin išskirtinius, kurie ir liks tik ypatingoms progoms. Jei nuspręsite derinti – ieškokite panašių spalvų (jei naudojote baltą auksą žiedams – balto aukso auskarai puikiai derės). Jei jūsų žiedas su akute – ieškokite to paties atspalvio auskarų su akutėmis. Taip sukursite dailų ir stilingą ansamblį.

Internete nuolat atnaujiname auskarų asortimentą, o gyvai apžiūrėti juos galite mūsų fizinėse parduotuvėse, kurias rasite Vilniuje, Ukmergėje, Elektrėnuose ir Kaišiadoryse.