Krepšelis ( )

Vestuviniai žiedai

Filtruoti  
Kategorija  
Komforto zona  
Žiedo dydis  
Žiedo plotis  
Kaina  
View as Grid List

Prekių 1-9146

Page
per puslapį
Set Ascending Direction
 1. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 23 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 23 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 23 dydis

  Kaina Special Price 449,15 € Kaina Įprasta kaina 691,00 €
 2. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 22.5 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 22.5 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 22.5 dydis

  Kaina Special Price 447,85 € Kaina Įprasta kaina 689,00 €
 3. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 22 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 22 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 22 dydis

  Kaina Special Price 434,85 € Kaina Įprasta kaina 669,00 €
 4. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 21.5 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 21.5 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 21.5 dydis

  Kaina Special Price 420,55 € Kaina Įprasta kaina 647,00 €
 5. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 21 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 21 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 21 dydis

  Kaina Special Price 395,85 € Kaina Įprasta kaina 609,00 €
 6. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 20.5 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 20.5 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 20.5 dydis

  Kaina Special Price 392,60 € Kaina Įprasta kaina 604,00 €
 7. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 20 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 20 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 20 dydis

  Kaina Special Price 377,65 € Kaina Įprasta kaina 581,00 €
 8. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 19.5 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 19.5 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 19.5 dydis

  Kaina Special Price 354,25 € Kaina Įprasta kaina 545,00 €
 9. 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 19 dydis 5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 19 dydis

  5 mm Vestuvinis žiedas su komforto zona 19 dydis

  Kaina Special Price 363,00 € Kaina Įprasta kaina 559,00 €
View as Grid List

Prekių 1-9146

Page
per puslapį
Set Ascending Direction

Vestuviniai žiedai

Beveik kiekvienam žmogui vienas didžiausių tikslų gyvenime yra sukurti tobulą šeimą, o vestuvės –  tai vienas iš svarbiausių žingsnių šio tikslo link. Niekam ne paslaptis, kad pasiruošimas vestuvėms pareikalauja labai daug laiko, jėgų, pinigų, tad nuo visų rūpesčių gali įsiskaudėti galva. Kiekviena vestuvių dalis: vestuvinė suknelė, vyriškas kostiumas, vieta, kur vyks vestuvės, fotografas, vestuviniai žiedai, yra vienodai svarbi jaunavedžiams, todėl „Aukso išparduotuvė“ nori Jums palengvinti šią naštą ir pasiūlyti pagaminti Jums vestuvinius žiedus už patrauklią ir prieinamą kainą. Kadangi vestuvių šventės biudžetas pas visus skirtingas, tai ir pinigų suma vestuviniams žiedams gali labai skirtis. Šiuo klausimu mes esame lankstūs bei turime ką pasiūlyti net ir patiems išrankiausiems. Atsižvelgiant į gaminių kokybės ir kainos santykį, teigiame, kad pas mus parduodami vestuviniai žiedai pigiau, nei pas kitus gamintojus!

Vestuviniai žiedai, kaina ir kas ją lemia?

Pradėjus rinktis vestuvinius žiedus, jaunavedžiai susiduria su bene pagrindiniu klausimu, o kiek kainuoja vestuviniai žiedai? Deja į šį klausimą nėra paprasto atsakymo, nes vestuvinių žiedų kaina susideda iš kelių pagrindinių aspektų. Pagrindinės sudedamosios žiedų kainos dalys yra žiedo svoris, dizainas bei sudėtingumas. Dėl šių priežasčių kiekvieno žiedo kaina yra individuali.

Kodėl reiktų rinktis „Aukso išparduotuvę“ perkant vestuvinius žiedus?

Mūsų visi turimi vestuviniai žiedai yra pilnaviduriai, todėl nėra nė menkiausios tikimybės, kad jie deformuosis, nebent nutiktų itin stiprus smūgis. Pilnaviduris vestuvinis žiedas yra kur kas atsparesnis nuo susilankstymo ar net perlūžimo nei tuščiaviduris. Be to, „Aukso išparduotuvėje“ paduodami auksiniai vestuviniai žiedai pasižymi labai aukšta kokybe, nes mes dirbame su geriausiais Lietuvos gamintojais, o kokybei keliami aukšti reikalavimai. Mūsų parduodamuose žieduose naudojamas aukštos kokybės 585 prabos auksas, kuris, kaip žinoma, yra tvirtesnis ir atsparesnis fiziniams veiksniams, nei 750 prabos auksas dėl savo sudėties. Taip pat, savo klientams galime pasiūlyti platų vestuvinių žiedų asortimentą iš savo katalogo.

Kaip išsirinkti savo svajonių vestuvinius žiedus?

Išsirinkti aukštos kokybės vestuvinius žiedus, kuo toliau, tuo labiau tampa vis sudėtingiau. Tam daro įtaką itin skirtingi pasiūlymai įvairiose interneto parduotuvėse, kuriose vestuvinių žiedų kainos labai skirtingos. O atrasti, kurioje parduotuvėje vestuviniai žiedai pigiau, tampa tarsi misija neįmanoma. Todėl pirmiausia yra labai svarbu atlikti namų darbus ir, prieš renkantis bei perkant vestuvinius žiedus, išsiaiškinti: kokie būna vestuviniai žiedai, kaina Jums prieinama ar reikėtų rinktis pigesnius žiedus. Jei kaina per didelė, kaip galite sutaupyti, žiedai su komforto zona ar ne. Visais šiais ir kitais iškilusiais klausimais mes galime Jums patarti bei padėti išsirinkti tobuliausią variantą.

 Taip pat, labai svarbu žinoti, kokių žiedų norite bei kokius kriterijus jiems keliate: norite storo žiedo ar plono, su akmenukais ar be, geltono, balto ar raudono aukso spalvos, norite, kad būtų klasikiniai vestuviniai žiedai ar modernūs, vienspalviai ar kombinuoti.

Nusprendę, kokių žiedų norite ir juos susiruošus pirkti, reikėtų nepamiršti, kad žiedai vestuviniai ir nešiojami visą gyvenimą, todėl jie turėtų būti ilgaamžiai bei patogūs. Ilgaamžiškumas iš karto asocijuojasi su žiedo svoriu. Tai reiškia, kad kuo mažesnis žiedo svoris, tuo mažiau gamyboje buvo panaudota tauriojo metalo. Patogumas irgi svarbu, nes per ploni žiedai gali nemaloniai įsirėžti į pirštą, o per stori žiedai gali trukdyti šalia esantiems pirštams dirbant įprastus darbus.

Komforto zona, kas tai yra ir kuo ji yra svarbi?

Kadangi vestuviniai žiedai skirti visam gyvenimui, žiedo patogumas yra labai svarbus. Dėl šios priežasties žiedai gali būtu su komforto zona ir be. Žiedai su komforto zona reiškia, kad žiedo vidinė pusė yra išgaubta, todėl jų nešiojimas tampa kur kas komfortiškesnis ir malonesnis. Tiesa, komforto zona gali lemti didesnį gaminio svorį ir storį, todėl reikėtų pasimatuoti skirtingų storių žiedus su komforto zona ir be, kad išsirinktumėte sau tinkamiausią variantą.

Siūlomas vestuvinių žiedų dizainas mūsų parduotuvėje

„Aukso išparduotuvė“ gali Jums pasiūlyti šias vestuvinių žiedų kategorijas:

 • klasikiniai vestuviniai žiedai;
 • modernūs vestuviniai žiedai;
 • unikalaus dizaino vestuviniai žiedai;
 • atskirai galite rinktis skirtingo dizaino moteriškus vestuvinius žiedus ir vyriškus vestuvinius žiedus.

Skubantiems siūlome jau pagamintų vestuvinių žiedų asortimentą su akcija, taupantiems – paprastesnį, bet ne prastesnį variantą – klasikinius žiedus, o išrankiems – modernius ir pagal Jūsų pageidavimus pagamintus žiedus. Taip pat turime platų auksinių vestuvinių žiedų katalogą, iš kurio galite išsirinkti sau patinkantį dizainą, individualiai galime koreguoti esamus gaminius, uždėti daugiau ar mažiau akučių, galite rinktis geltono, raudono ar balto aukso vestuvinius žiedus, galime komponuoti kelias spalvas, taip pat galime pasiūlyti naujo modelio žiedus pagal Jūsų norus.

Žiedų graviravimas

Žiedai vestuviniai, todėl įprasta juos graviruoti. Mes galime ant žiedų išgraviruoti Jūsų vardus, vestuvių ar kitą Jums svarbią datą, Jums patinkančią frazę ar reikšmingą žodį. Būkite originalūs, nevaržykite savęs, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų norai būtų išpildyti. Jeigu nekyla minčių, ką norite išgraviruoti – nepergyvenkite. Graviravimas nėra būtinas. Visada galite žiedus išgraviruoti pirmųjų metinių proga ar bet kada kitą kartą, kai sugalvosite sau patinkantį variantą.

Mūsų siūlomą produkciją galima įsigyti tiek internetinėje parduotuvėje, tiek apsilankius bei gyvai apžiūrėjus mūsų parduotuvėse, kurios yra įsikūrusios net keturiuose miestuose: Vilniuje, Ukmergėje, Elektrėnuose ir Kaišiadoryse. Pasirinkimas iš ties nemažas, todėl jeigu išsirinkti sudėtinga, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir patarsime bei padėsime jums įsigyti tinkamiausius žiedus.