Krepšelis ( )

 

Auksiniai žiedai vyrams

Filtruoti  
Žiedo dydis  
Akmens spalva  
Akmuo  
Gaminio spalva  
Kaina  
View as Grid List

6 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Ascending Direction
 1. Auksinis žiedas 1041 Auksinis žiedas 1041

  Auksinis žiedas 1041

  Kaina Kaina mažesnė nei 426,00 € Kaina Įprasta kaina 655,00 €
 2. Vyriškas auksinis žiedas 1039 Vyriškas auksinis žiedas 1039

  Vyriškas auksinis žiedas 1039

  Kaina Kaina mažesnė nei 641,00 € Kaina Įprasta kaina 986,00 €
 3. Vyriškas auksinis žiedas 993 Vyriškas auksinis žiedas 993

  Vyriškas auksinis žiedas 993

  Kaina Kaina mažesnė nei 504,00 € Kaina Įprasta kaina 775,00 €
 4. Vyriškas auksinis žiedas 20.5 mm Vyriškas auksinis žiedas 20.5 mm

  Vyriškas auksinis žiedas 20.5 mm

  Kaina Kaina mažesnė nei 406,90 € Kaina Įprasta kaina 626,00 €
 5. Vyriškas auksinis žiedas su cirkoniais 20.5 mm Vyriškas auksinis žiedas su cirkoniais 20.5 mm

  Vyriškas auksinis žiedas su cirkoniais 20.5 mm

  Kaina Kaina mažesnė nei 470,60 € Kaina Įprasta kaina 724,00 €
 6. Vyriškas auksinis žiedas su oniksu ir cirkoniais 21.5 mm Vyriškas auksinis žiedas su oniksu ir cirkoniais 21.5 mm

  Vyriškas auksinis žiedas su oniksu ir cirkoniais 21.5 mm

  Kaina Kaina mažesnė nei 646,10 € Kaina Įprasta kaina 994,00 €
View as Grid List

6 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Ascending Direction

Senovėje žiedus galėjo sau leisti tik turtingiausi ar svarbiausi šalių atstovai: didikai, karaliai, baronai, kunigai ar žyniai. Nuo senų laikų buvo tikima, kad žiedas turi magiškų galių, kurios priklausė nuo to, iš kokio metalo pagamintas žiedas, koks akmuo į jį įsodintas ar ant kurio piršto nešiojamas. Aukso žiedai turėjo daug įvairių paskirčių, jie buvo gaminami kaip antspaudo forma, su kuria įspausdavo į vašką išgraviruotą simbolį ar šeimos herbą, plačiai buvo paplitę žiedai – saugyklos, kuriuose laikydavo relikvijas, nuodus ar ką nors svarbaus, taip pat auksiniai žiedai buvo galios simbolis.

Ant kurio piršto nešioti žiedą?

Nuo seno yra tikima, kad žiedai nešiojami ant skirtingų pirštų turi savo reikšmę bei simbolizuoja skirtingus dalykus. Žiedas nešiojamas ant nykščio – simbolizuoja energiją, jėgą, stiprų charakterį ir emocionalumą. Tikima, kad žiedas užmautas ant rodomojo piršto gali pritraukti sėkmę, tai valdžios simbolis, todėl senovėje, ant šio piršto žiedus mūvėjo valdžios atstovai ir lyderiai. Žiedas ant vidurinio piršto reiškė, kad tai šeimos relikvija paveldima iš kartos į kartą. Taip pat ant šio piršto nešiojamas žiedas pabrėžia Jūsų žavesį, savimeilę. Manoma, kad ant šio piršto žiedas sutvirtina kraujo ryšį, padeda įveikti nesėkmes ir suteikia jėgų. Ant bevardžio piršto nešiojamas žiedas – meilės ir ištikimybės simbolis, dėl šios priežasties, ant bevardžio piršto dažniausiai nešiojami vestuviniai žiedai. Žiedus ant mažojo piršto mėgsta nešioti mąstantys žmonės, nebijantys išsiskirti iš visuomenės. Tai iškalbingumo ir kūrybingumo simbolis.

Auksiniai žiedai vyrams

Auksiniai žiedai vieni populiariausių pasaulyje. Jie perkami, dovanojami įvairiomis progomis. Auksiniai vyriški žiedai, tai solidarumo ženklas. Kai kuriems atrodo, kad žiedai vyrams neaktualu ir vienintelis vyriškas auksinis žiedas gali būti tik vestuvinis. Ši nuomonė yra pasenusi ir šiuolaikiškoje modernioje visuomenėje vyriški auksiniai žiedai tampa vis populiaresni. Žiedus nešioti mėgsta tvirtai savimi pasitikintys, pasitempę vyrai. 

Auksiniai žiedai, kaina

Kiekvieno vyriško žiedo kaina yra individuali, kadangi visi žiedai labai skirtingi. Kaip kiekviena asmenybė yra individuali, taip ir žiedas – vieniems patinka stori, masyvūs žiedai, kitiems smulkesni, bet dailesni. Žiedai gali būti su inkrustuotais akmenimis arba be jų, su graviravimu arba be. Kaina susideda iš šių pagrindinių dalių: žiedo svorio, dizaino bei sudėtingumo.

Vyriški žiedai internetu, kodėl verta pirkti?

Pirkti vyriškus žiedus internetu tampa vis labiau įprasta, kadangi tai yra patogu ir paprasta. Mes turime platų vyriškų žiedų katalogą, iš kurio galite išsirinkti sau patinkantį dizainą, taikome įvairias nuolaidas ir akcijas, individualiai galime koreguoti pasirinktą gaminį bei uždėti daugiau ar mažiau cirkonio akučių, taip pat galite rinktis geltono, raudono ar balto aukso žiedus, be to galime pagaminti naujo modelio žiedus pagal Jūsų norus ar pateiktą pavyzdį. Visą tai galima atlikti neišėjus iš namų. Su didžiausiu malonumu visas detales norimam vyriškam auksiniam žiedui aptarti galime telefonu ar elektroniniu paštu. Taip pat mūsų siūlomus auksinius žiedus galima įsigyti ne tik internetinėje parduotuvėje, bet ir apsilankius bei gyvai apžiūrėjus mūsų parduotuvėse, kurios įsikūriusios keturiuose miestuose: Vilniuje, Ukmergėje, Elektrėnuose, Kaišiadoryse.

„Aukso išparduotuvėje“ visi gaminami vyriški žiedai auksiniai. Jie pasižymi labai aukšta kokybe, nes mes dirbame su geriausiais Lietuvos gamintojais, o kokybei keliame labai aukštus reikalavimus. Naudojame tik aukščiausios kokybės 585 prabos auksą, kuris, kaip žinoma, yra tvirtesnis ir atsparesnis fiziniams veiksniams, nei 750 prabos auksas dėl savo sudėties. Tai labai svarbu vyriškiems žiedams.