Krepšelis ( )

Auksinės apyrankės

View as Grid List

Prekių 1-982

Page
per puslapį
Set Ascending Direction
 1. Auksinė apyrankė 693 Auksinė apyrankė 693

  Auksinė apyrankė 693

  Kaina Kaina mažesnė nei 664,00 € Kaina Įprasta kaina 1 106,00 €
 2. Raudono Siūlo Apyrankė su auksiniu angeliuku 692 Raudono Siūlo Apyrankė su auksiniu angeliuku 692

  Raudono Siūlo Apyrankė su auksiniu angeliuku 692

  Kaina Kaina mažesnė nei 70,00 € Kaina Įprasta kaina 117,00 €
 3. Auksinė apyrankė 691 Auksinė apyrankė 691

  Auksinė apyrankė 691

  Kaina Kaina mažesnė nei 248,00 € Kaina Įprasta kaina 414,00 €
 4. Auksinė apyrankė 690 Auksinė apyrankė 690

  Auksinė apyrankė 690

  Kaina Kaina mažesnė nei 166,00 € Kaina Įprasta kaina 276,00 €
 5. Raudono siūlo apyrankė su karūna 681 Raudono siūlo apyrankė su karūna 681

  Raudono siūlo apyrankė su karūna 681

  Kaina Kaina mažesnė nei 79,00 € Kaina Įprasta kaina 132,00 €
 6. Auksinė apyrankė 687 Auksinė apyrankė 687

  Auksinė apyrankė 687

  Kaina Kaina mažesnė nei 350,00 € Kaina Įprasta kaina 584,00 €
 7. Auksinė apyrankė 'Figaro' 684 Auksinė apyrankė 'Figaro' 684

  Auksinė apyrankė 'Figaro' 684

  Kaina Kaina mažesnė nei 109,00 € Kaina Įprasta kaina 182,00 €
 8. Auksinė apyrankė 689 Auksinė apyrankė 689

  Auksinė apyrankė 689

  Kaina Kaina mažesnė nei 480,00 € Kaina Įprasta kaina 800,00 €
 9. Auksinė apyrankė 688 Auksinė apyrankė 688

  Auksinė apyrankė 688

  Kaina Kaina mažesnė nei 322,00 € Kaina Įprasta kaina 536,00 €
View as Grid List

Prekių 1-982

Page
per puslapį
Set Ascending Direction

Auksinė apyrankė – puiki dovana kiekvienam!

Ir moterys, ir vyrai nuo neatmenamų laikų norėjo gražiai atrodyti, pasipuošti. Nesvarbu, ar tai būtų odos juostelė, įmantriai suraišiotas siūlas, iš bronzos nukaltas dirbinys ar auksinė apyrankė – tai puikus būdas atrodyti išskirtinai, kai norite parodyti savo stilių.

Apyrankė – vienas iš tų universalių papuošalų, kurie tinka abiem lytims ir gali tapti puikiu akcentu, pabrėžiančių rankų grožį, elegantiškumą ar tvirtumą. Auksinė grandinėlė ant rankos yra viena populiariausių dovanų. Ji neįpareigoja, tačiau itin džiugina. Tai graži dovana ir malonus dėmesio gestas mylimai merginai, mamai, brangiam vyrui. Be to, apyrankę daug lengviau išrinkti – jei bent kada laikėte kitą asmenį už rankos, turbūt įsivaizduojate riešo apimtį, nors žinoma visada rekomenduojame pamatuoti. Be to, svarbu žinoti, kad auksines grandinėles, skirtas nešioti ant rankos, daug lengviau sumažinti ar padidinti, nei, pavyzdžiui, žiedą. Pas mus galėsite pasirinkti iš įvairiausių modelių – asortimente turime tiek ir plonų, tiek ir masyvių apyrankių. Be vyriškų ir moteriškų apyrankių, rasite ir auksines apyrankes vaikams.

Apyrankė yra išskirtinis aksesuaras, kurio galima nederinti prie aprangos – ji pati yra kaip išskirtinis akcentas. Auksinės apyrankės yra ilgaamžės ir tinkamai prižiūrimos džiugins ilgai, tad tai apgalvota ir unikali dovana, kurią įteikdami ypatingai nudžiuginsite dovanos gavėją.

 

Auksinės apyrankės moterims

Galite rinktis nuo pačių įmantriausių iki pačių kukliausių – pas mus rasite kiekvienam skoniui. Įmantriai supintos grandinėlės ant riešo moterims gali turėti papildomus papuošimus – karoliukus, pakabukus. Taip pat labai populiarios apyrankės nuo nužiūrėjimo (ant raudono siūlo suverti aukso papuošimai: širdutės, kryžiukai ir kita). Auksinių apyrankių kaina priklauso nuo svorio ir gaminio įmantrumo. Tačiau užtikriname – kiekviena moterims skirta aukso apyrankė atrodys stilingai.

Vyrauja du pagrindiniai užsegimo tipai: kaip karabinas (skirtas sunkesnėms auksinėms apyrankėms) bei žiedelio (plonesnėms, elegantiškesnėms). Moteriškos auksinės apyrankės išsiskiria papildomais papuošimais, plonais aukso nėriniais, pakabukais, itin įdomiais raštais. Viskas tam, kad kiekviena savininkė pasijaustų išskirtinė ir nepakartojama. Mes siūlome itin įvairaus dizaino apyrankes, tad sau tinkamą papuošalą atras tiek minimalizmo gerbėja, tiek mėgstanti puoštis įmantriau.

 

Vyriškos auksinės apyrankės

Ne visi vyrai yra linkę puoštis, tačiau apyrankė – vienas tų papuošalų, kuriuos vyrai mėgsta nešioti. Auksinės apyrankės vyrams išsiskiria savo masyvumu. Žinoma, svoris yra didesnis ir dėl įprastai didesnio riešo, tačiau dažnai vyrai renkasi auksines grandinėles ant rankos, kurios demonstruoja stiprybę, jėgą ir tvirtumą. Kalbant apie papildomas detales, vyriškos apyrankės dažnai turi odos intarpus, arba pati apyrankė yra iš odos su aukso detalėmis. Visa tai atėjo iš medžioklės laikų, kuomet reikėdavo apsaugoti gan lengvai pažeidžiamus riešus nuo aštrių laukinių gyvūnų nagų ir dantų.

Apyrankes su oda labai malonu nešioti – jos tampa tarsi antra oda. Vyrai šiek tiek rečiau renkasi pakabukais puoštas apyrankes, tačiau jei jų yra – dažniausiai tai vyriškumo simboliai, kryžiai, saugantys nuo blogos lemties. Beveik visos vyriškos apyrankės užsegamos karabinu siekiant išvengti atsisegimo dirbant ant pramogaujant, todėl galite būti tikri, kad papuošalas tarnaus jums ilgai.

Visas apyrankes galite įsigyti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje, Ukmergėje, Elektrėnuose, Kaišiadoryse. Atsakingi ir malonūs konsultantai padės rasti dovaną Jūsų artimajam arba sau pačiam. Vieną kartą užsisegę auksinę apyrankę – nenorėsite jos niekada nusiimti, nes auksas šildo, suteikia malonų pojūtį ant rankos. Visiems gaminiams suteikiama nekokybiško daikto grąžinimo garantija – tai ypač svarbu perkant prekes internetu. Esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, kad rastumėte savo svajonių apyrankę.