Krepšelis ( )

Auksinės apyrankės

Filtruoti  
Kategorija  
Akmens spalva  
Akmuo  
Apyrankės ilgis  
Gaminio spalva  
Pynimas  
Kaina  
View as Grid List

Prekių 1-9101

Page
per puslapį
Set Ascending Direction
 1. Auksinė apyrankė 'Spiker' 790 Auksinė apyrankė 'Spiker' 790

  Auksinė apyrankė 'Spiker' 790

  Kaina Kaina mažesnė nei 118,00 € Kaina Įprasta kaina 181,00 €
 2. Auksinė apyrankė 'Rope' 789 Auksinė apyrankė 'Rope' 789

  Auksinė apyrankė 'Rope' 789

  Kaina Kaina mažesnė nei 143,00 € Kaina Įprasta kaina 220,00 €
 3. Auksinė apyrankė 'Tractor' 788 Auksinė apyrankė 'Tractor' 788

  Auksinė apyrankė 'Tractor' 788

  Kaina Kaina mažesnė nei 228,00 € Kaina Įprasta kaina 350,00 €
 4. Auksinė apyrankė 'Bismark' 787 Auksinė apyrankė 'Bismark' 787

  Auksinė apyrankė 'Bismark' 787

  Kaina Kaina mažesnė nei 466,00 € Kaina Įprasta kaina 717,00 €
 5. Auksinė apyrankė 786 Auksinė apyrankė 786

  Auksinė apyrankė 786

  Kaina Kaina mažesnė nei 337,00 € Kaina Įprasta kaina 518,00 €
 6. Auksinė apyrankė 785 Auksinė apyrankė 785

  Auksinė apyrankė 785

  Kaina Kaina mažesnė nei 473,00 € Kaina Įprasta kaina 727,00 €
 7. Auksinė apyrankė 784 Auksinė apyrankė 784

  Auksinė apyrankė 784

  Kaina Kaina mažesnė nei 654,00 € Kaina Įprasta kaina 1 006,00 €
 8. Auksinė apyrankė 'Mona liza' 783 Auksinė apyrankė 'Mona liza' 783

  Auksinė apyrankė 'Mona liza' 783

  Kaina Kaina mažesnė nei 350,00 € Kaina Įprasta kaina 538,00 €
 9. Auksinė apyrankė 'Curb' 782 Auksinė apyrankė 'Curb' 782

  Auksinė apyrankė 'Curb' 782

  Kaina Kaina mažesnė nei 333,00 € Kaina Įprasta kaina 512,00 €
View as Grid List

Prekių 1-9101

Page
per puslapį
Set Ascending Direction

Auksinė apyrankė – puiki dovana kiekvienam!

Ir moterys, ir vyrai nuo neatmenamų laikų norėjo gražiai atrodyti, pasipuošti. Nesvarbu, ar tai būtų odos juostelė, įmantriai suraišiotas siūlas, iš bronzos nukaltas dirbinys ar auksinė apyrankė – tai puikus būdas atrodyti išskirtinai, kai norite parodyti savo stilių.

Apyrankė – vienas iš tų universalių papuošalų, kurie tinka abiem lytims ir gali tapti puikiu akcentu, pabrėžiančių rankų grožį, elegantiškumą ar tvirtumą. Auksinė grandinėlė ant rankos yra viena populiariausių dovanų. Ji neįpareigoja, tačiau itin džiugina. Tai graži dovana ir malonus dėmesio gestas mylimai merginai, mamai, brangiam vyrui. Be to, apyrankę daug lengviau išrinkti – jei bent kada laikėte kitą asmenį už rankos, turbūt įsivaizduojate riešo apimtį, nors žinoma visada rekomenduojame pamatuoti. Be to, svarbu žinoti, kad auksines grandinėles, skirtas nešioti ant rankos, daug lengviau sumažinti ar padidinti, nei, pavyzdžiui, žiedą. Pas mus galėsite pasirinkti iš įvairiausių modelių – asortimente turime tiek ir plonų, tiek ir masyvių apyrankių. Be vyriškų ir moteriškų apyrankių, rasite ir auksines apyrankes vaikams.

Apyrankė yra išskirtinis aksesuaras, kurio galima nederinti prie aprangos – ji pati yra kaip išskirtinis akcentas. Auksinės apyrankės yra ilgaamžės ir tinkamai prižiūrimos džiugins ilgai, tad tai apgalvota ir unikali dovana, kurią įteikdami ypatingai nudžiuginsite dovanos gavėją.

 

Auksinės apyrankės moterims

Galite rinktis nuo pačių įmantriausių iki pačių kukliausių – pas mus rasite kiekvienam skoniui. Įmantriai supintos grandinėlės ant riešo moterims gali turėti papildomus papuošimus – karoliukus, pakabukus. Taip pat labai populiarios apyrankės nuo nužiūrėjimo (ant raudono siūlo suverti aukso papuošimai: širdutės, kryžiukai ir kita). Auksinių apyrankių kaina priklauso nuo svorio ir gaminio įmantrumo. Tačiau užtikriname – kiekviena moterims skirta aukso apyrankė atrodys stilingai.

Vyrauja du pagrindiniai užsegimo tipai: kaip karabinas (skirtas sunkesnėms auksinėms apyrankėms) bei žiedelio (plonesnėms, elegantiškesnėms). Moteriškos auksinės apyrankės išsiskiria papildomais papuošimais, plonais aukso nėriniais, pakabukais, itin įdomiais raštais. Viskas tam, kad kiekviena savininkė pasijaustų išskirtinė ir nepakartojama. Mes siūlome itin įvairaus dizaino apyrankes, tad sau tinkamą papuošalą atras tiek minimalizmo gerbėja, tiek mėgstanti puoštis įmantriau.

 

Vyriškos auksinės apyrankės

Ne visi vyrai yra linkę puoštis, tačiau apyrankė – vienas tų papuošalų, kuriuos vyrai mėgsta nešioti. Auksinės apyrankės vyrams išsiskiria savo masyvumu. Žinoma, svoris yra didesnis ir dėl įprastai didesnio riešo, tačiau dažnai vyrai renkasi auksines grandinėles ant rankos, kurios demonstruoja stiprybę, jėgą ir tvirtumą. Kalbant apie papildomas detales, vyriškos apyrankės dažnai turi odos intarpus, arba pati apyrankė yra iš odos su aukso detalėmis. Visa tai atėjo iš medžioklės laikų, kuomet reikėdavo apsaugoti gan lengvai pažeidžiamus riešus nuo aštrių laukinių gyvūnų nagų ir dantų.

Apyrankes su oda labai malonu nešioti – jos tampa tarsi antra oda. Vyrai šiek tiek rečiau renkasi pakabukais puoštas apyrankes, tačiau jei jų yra – dažniausiai tai vyriškumo simboliai, kryžiai, saugantys nuo blogos lemties. Beveik visos vyriškos apyrankės užsegamos karabinu siekiant išvengti atsisegimo dirbant ant pramogaujant, todėl galite būti tikri, kad papuošalas tarnaus jums ilgai.

Visas apyrankes galite įsigyti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje, Ukmergėje, Elektrėnuose, Kaišiadoryse. Atsakingi ir malonūs konsultantai padės rasti dovaną Jūsų artimajam arba sau pačiam. Vieną kartą užsisegę auksinę apyrankę – nenorėsite jos niekada nusiimti, nes auksas šildo, suteikia malonų pojūtį ant rankos. Visiems gaminiams suteikiama nekokybiško daikto grąžinimo garantija – tai ypač svarbu perkant prekes internetu. Esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, kad rastumėte savo svajonių apyrankę.