Krepšelis ( )

Pristatymas

Prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje per LP EXPRESS siuntų tarnybą. Pristatymas trunka 1-2 darbo dienas, tačiau šventiniu laikotarpiu šis laikas gali prasitęsti. Visi užsakymai Lietuvoje, gauti iki 10:00 val. bus išsiųsti tą pačią arba sekančią darbo dieną. Jei užsakymai yra atlikti po 10:00 val., jie bus išsiųsti vėliausiai kitą darbo dieną (nuo pirmadienio iki penktadienio). Užsakymai, atlikti savaitgalį, bus išsiųsti pirmadienį. Dažniausiai siunta pirkėją pasiekti turi jau kitą darbo dieną po išsiuntimo (pvz.: jei pirkinys yra išsiunčiamas trečiadienį, tai klientą pasiekia jau ketvirtadienį).

 

Pristatymo būdas: per LP EXPRESS siuntų tarnybą prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

  • Siuntos dažniausiai pristatomos yra tarp 08:00 ir 17:00 val. Nepamirškite palikti savo tel. numerio, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir sutarti dėl pristatymo.

  • Pristatymo metu kurjeris turi teisę paprašyti pateikti asmenybę patvirtinantį dokumentą (pasą, ID kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

  • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

  • Pristatymo kaina: 3 EUR.

 

Pristatymo būdas: Atsiėmimas LP EXPRESS terminale (paštomate).

  • LP EXPRESS – moderniausias bei patogiausias būdas siųsti ir gauti siuntas visoje Lietuvoje. Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje. Prekių užsakymo metu tereikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS terminalą.

  • Pristatymo kaina: 2 EUR.

 

Atkreipiame dėmesį - priimant siuntą atidžiai įvertinkite siuntos būklę.
Visais atvejais siuntas pakuojame ir išsiunčiame tvarkingas ir sandarias. Jei matote akivaizdžių siuntinio pažeidimų ar atidarymo žymių, būtinai nufotografuokite pakuotę prieš ją atidarant. Jeigu kyla abejonių, kad produktas viduje pažeistas, atsisakykite priimti siuntą, atitinkamai pažymėję priežastį kurjeriui ir informavę mus +37061200588 arba info@auksoisparduotuve.lt