Jei renkate dovaną sau brangiam asmeniui – sudedate daug meilės ir šilumos, bei tikitės, kad dovana patiks. Auksiniai pakabukai – viena populiariausių dovanų, nes jų kaina prasideda nuo dvidešimt kelių eurų. Tad kaip prie auksinės grandinėlės priderinti pakabuką, kad jis džiugintų ir tiktų dovanos gavėjui? Pateikiame keletą patarimų, kurie, tikimės, padės lengviau išrinkti dovaną.

1) Lytis
Nors gyvename liberalumo laikais, tačiau ne kiekvienas vyras drįstu pasikabinti pakabuką su perlais ar rausvomis akutėmis. Todėl, jei nesate tikri dėl savo pasirinkimo, nevenkite paklausti pardavėjo ar tai labiau vyriškas ar moteriškas pakabukas, jei įvaizdis atrodo apgaulingai. Per grubus pakabukas netiks švelniai moteriai, tačiau sportiškai ir žvitriai gali būti puikus pasirinkimas. Tad įvertinkite tiek lytį tiek ir gyvenimo būdą, pomėgius.

2) Proga, kuriai renkate pakabuką
Sutikite, vienokį pakabuką dovanotumėte per gimtadienį, kitokį ruošiantis krikštynoms, dar kitokį – universiteto baigimo proga. Tad tai gali būti geras rodiklis, ką simbolizuos pakabukas. Vyrams per gimtadienį populiaru dovanoti plokšteles su išgraviruotais duomenimis (vadinami dog-tag), moterims – įvairias gėles, ornamentus. Studijų baigimui tinka sėkmę lemiantys ženklai, zodiakai. Krikšto ceremonijai renkamasi religiniai simboliai, tokie kaip kryželiai ir angeliukai.

3) Turimos grandinėlės storis
Jei galite įvertinkite, ar turima grandinėlė tiks prie jūsų parinkto pakabuko. Prie storos grandinėlės netiks ažūriniai, lengvi pakabukai. Per dideli ir sunkūs pakabukai nekaip atrodys ant itin plonų grandinėlių. Stenkitės išlaikyti balansą. Jei negalite patys apžiūrėti grandinėlių – paprašykite kito artimo asmens, kad jas nufotografuotų ir atsiųstų jums.

4) Asmens kūno sudėjimas
Sportiškam ar stambiam žmogui parinkite didesnį, sunkesnį, su daugiau detalių esantį pakabuką. Tuomet jis nepaskęs ant žmogaus kaklo. Jei asmuo lieknas, jo kaklas laibas – tiks ir smulkesnių motyvų pakabukai. Vaikams rinkite vaikiško dydžio pakabukus, kurie gražiai derės prie jų amžiaus.