Patarimai

Vestuvinių žiedų tendencijos

Nesvarbu sekate madą ar esate jai abejingi – smalsu, kokios gi vestuvinių žiedų tendencijos. Padėsime Jums aptardami kelias vyraujančias kryptis, kurios leis nepasimesti gausiame pasiūlymų labirinte ir atrasti tai, kas atspindės būtent judviejų santuoką. Viena centrinė akutė, bet didesnė Šiuo metu populiaru rinktis vestuvinius žiedus su mažesniu deimantų kiekiu, tačiau su keliais didesniais deimantais. Didesni deimantai dažniausiais naudojami „solitaire“ tipo žieduotuose – t.y. deimantas arba kito akmens akutė yra žiedo centre. Todėl nuotakos renkasi vestuvinius žiedus su didesniais deimantais centre, kad galėtų nešioti juo kartu su sužadėtuvių žiedu. O šis taip pat itin dažnai turi akutę centre. Kadangi sužadėtuvių žiedai su deimantu centre ir toliau išlieka labai populiarūs nenuostabu, kad ir vestuviniai „solitaire“ tipo žiedai yra vieni populiariausių. Vyrai rečiau renkasi žiedus su akutėmis, bet ir jie gali jaustis solidūs ir turėti žiedą su viena centrine akute, ji dažniausiai yra rombo formos. Keleto spalvų auksas viename žiede Pastaruoju metu madinga maišytis kelių spalvų tauriuosius metalus. Jaunieji dažnai renkasi tos pačios rūšies vestuvinio žiedo metalą, kaip ir jaunosios sužadėtuvių žiedo. Platina, geltonasis ir baltasis auksas šiuo metu populiariausias pasirinkimas, rausvasis auksas likęs šiek tiek šešėlyje. Vyrai dažniausiai yra santūresni nemėgsta dėmesį traukiančio dizaino žiedų, todėl renkasi klasikinio dizaino žiedus su kuo mažiau spalvų. Jei ieškote balanso tarp modernumo ir klasikos – rinkitės balto ir geltono aukso žiedus, kurie yra įdomiai sujungti. Du vestuviniai žiedai vienam Du vestuviniai žiedai vietoje vieno gali pasirodyti keista, tačiau toks pasirinkimas vis populiarėja. Daugelis nuotakų deriną vestuvinį žiedą su sužadėtuvių.. Tokiu būdu žiedai papildo vienas kitą. Vyrai taip pat gali rinktis kelis vestuvinius žiedus, tačiau dėvi juos skirtingomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, brangų žiedą iš aukso nešioja didžiąją laiko dalį, o paprastesnį, dažniausiai pagamintą iš plieno, dirbdami namuose ar sportuodami.
Patarimai

Naujausios papuošalų tendencijos

Jei sekate madą, turbūt papuošalai ne išimtis. Pateikiame keletą idėjų, kurios leis puikiai pasiruošti 2019-ųjų metų pavasario-vasaros sezonui ir sublizgėti savo stiliumi ir prabangiu įvaizdžiu. Visos šios tendencijos įkvėptos 2019-ųjų aukštosios mados podiumų ir žymiausių dizainerių. Pritaikykite tai, kas tinka Jums ir neliksite nepastebėta! Žiedo formos auskarai Auskarai rinkės niekad neišeina iš mados, tačiau kiekvienais metais jų dydis ir storis keičiasi. Auskarai rinkės 2019-aisiais turi būti stambūs – storos juostos ir kuo įspūdingesnis dydis. Grubesnio stiliaus grandinėlės Klasikinis papuošalas, tik grubesnė forma. Jei norite būti išskirtinė – rinkitės stambesnių kilpų grandinėles, puoškite jas įvairiais pakabukais. Madoje net ir itin trumpos grandinėlės, vadinami „čokeriai“. Jei tokios grandinėlės nepatinka – stilių pritaikykite auskarams. Grąža ant kaklo O jei rimčiau – monetos ir monetėlės, apvalūs medalionai užkariavo modelių kaklus ir iškirptes. Apvalios formos aukso pakabukai su įvairiais simboliais, graviravimu gali būti Jūsų šios vasaros top stiliaus detalė. Apyrankės puoštos pakabukais Nostalgiškos apyrankės su laimę nešančiais pakabukais vėl grįžo į madą. Dizaineriai siūlo nešioti prabangias apyrankes, puošti jums reikšmingais pakabukais, kurie gali būti priderinti prie stiliaus ir nuotaikos. Pasirinkimų galimybės neribotos! Žvaigždėta naktis Papuošalai su visais dangaus kūnais vėl be galo populiarūs. Žvaigždės, mėnuliai, debesys, saulės – viskas, ką tik galite rasti danguje. Kuo daugiau – tuo geriau. Tačiau, net jei esate minimalistė, saulės formos pakabukas leis jaustis madingai. Gėlės ir augalai Visų formų, dydžių ir spalvų gėlės karaliauja 2019-ųjų pavasario kolekcijose. Ne išimti ir papuošalai – nesvarbu ar rinksitės mažas gėlytes ausyse, stambų žiedą su lapo formos papuošimu, o gal visą sodą ant apyrankės ar kaklo. Ši mada tikras gaivus vasaros nuotaikos pliūpsnis.
Patarimai

Kaip valyti auksines grandinėles

Auksinės grandinėlės yra vienas dažniausiai (po žiedų ir auskarų) nešiojamų aksesuarų. Jei jos nešiojamos nuolat, be pertraukų, su jomis miegama, maudomasi – nenuostabu, kad grandinėlė gali pakeisti spalvą, joje gali susikaupti šiek tiek purvo ir nešvarumų. Žinoma visa tai priklauso nuo aukso grandinėlės narelių dydžio, asmeninės higienos įpročių, odos sluoksniavimosi ir prakaitavimo. Tad nereikėtų labai pergyventi, jei jums grandinėlė pakeičia spalvą greičiau nei jūsų pažįstamiems. Aptarkime populiariausius aukso grandinėlių valymo būdus. 1) Patikėkite meistrui Kokybiškai nuvalyti auksines grandinėlės galima salone. Tai dažnai nebrangi ir greita paslauga. Būsite tikri, kad gaminys bus nepažeistas. Taip pat tai puikus būdas sutvarkyti smulkius pažeidimus: jei kliba auskaro akutė arba turite problemų su mėgstamiausios apyrankės užsegimu. 2) Švelnus indų ploviklis ir vanduo Į indą įpilkite šiek tiek švelnaus indų ploviklio ir šilto, bet ne karšto vandens. Išmaišykite ir pamerkite aukso grandinėlę. Leiskite jai pamirkti šiame mišinyje 15-30 minučių, o tuomet švelniai nušveiskite minkštu dantų šepetėliu. Nuskalaukite po tekančiu vandeniu ir nušluostykite su minkšta medžiaga. Galite naudoti ir specialią aukso gaminių servetėlę sausinimui, kuri lengvai poliruos. 3) Valymas amoniaku Valyti auksines grandinėles amoniaku rekomenduojama tik tada, kai šios labai užsiteršusios. Nenaudokite šio valymo būdo, jei grandinėlė turi platinos ar perlų, nes pažeisite. Giliam valymui sumaišykite 1 dalį amoniako ir 6 dalis vandens, išmaišykite. Įmerkite grandinėlę ir palaikykite, bet ne ilgiau nei vieną minutę. Kad nepamestumėte – naudokite sietelį. Po to nuskalaukite po tekančiu vandeniu ir gerai nusausinkite. Kai valote gaminius, juos po to gerai išdžiovinkite. Vandens lašeliai likę grandinėlėje gali per stipriai sureaguoti su oda ir sukelti alerginę reakciją.
Patarimai

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus

Vestuviniai žiedai – turbūt dažniausiai nešiojamas aukso papuošalas visame pasaulyje. Dėl dažno jų nešiojimo juos reikia atitinkamai prižiūrėti, kad jie neprarastų blizgesio. Pateikiame patarimus, kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus, kad jie savo išvaizda džiugintų ilgai. 1) Žiedai be akučių Jei jūsų vestuviniai žiedai yra be akučių – paprastas ir greitas būdas jiems suteikti pirminę išvaizdą yra nuvalyti specialia aukso dirbinių valymui skirta servetėle. Jei žiedas labai išsitepęs ir, pavyzdžiui, nesimato graviravimo, galite žiedą valyti skystu indų plovikliu. Lašelį ploviklio įpilkite į šiltą vandenį, išmaišykite. Pamerkite žiedą penkiolikai-trisdešimt minučių ir tuomet švelniai pašveiskite minkštu dantų šepetėliu (galite nukirpti šiek tiek šerelių, jei šepetėlis per didelis). Jei žiedas aukštesnės nei 585 prabos – valykite itin atsargiai, kad dar labiau nepažeistumėte. Itin išsitepusį žiedą pamirkykite 1 minutę amoniako ir vandens mišinyje (santykis vienas prie šešių). Po to nuskalaukite ir nuvalykite minkštu audiniu. 2) Žiedai su įklijuotomis arba jautriomis akutėmis Visų pirma apžiūrėkite žiedą – jei jo akutės yra įklijuotos, o ne įtaisytos apsodu, jokiu būdu nepamerkite tokio žiedo į vandenį ar kitą skystį. Taip pat atsargiai valykite gaminius su jautriomis akutėmis: perlais, opalais, mėnulio akmenimis. Vanduo gali ištirpdyti klijus ir jūs pamesite akutes arba jos pakeis spalvą. Tokiu atveju žiedą valykite muiluotame vandenyje sumirkyta audinio skiaute. Norėdami nuvalyti paviršių – švelniai tapšnokite drėgna šluoste. Po to „nuskalaukite“ su švariame vandenyje pamirkyta šluoste ir gerai nusausinkite popieriniu rankšluosčiu. Palaikykite papuošalą akutėmis žemyn, kad ant popieriaus nubėgtų visa drėgmė. 3) Žiedai su deimantais Jei žiedas yra su deimantu ir jis tvirtai įsodintas, o ne įklijuotas – galite naudoti verdančio vandens valymo metodą. Nenaudokite šio metodo su kitais akmenimis, nes jie gali pakeisti spalvą. Žiedą įdėkite į karščiui atsparų indelį, lėtai užpilkite verdančiu vandeniu tiek, kad apsemtų visą gaminį. Palaukite kol vanduo atvės tiek, kad galėtumėte laikyti rankas ir švelniai nušveiskite gaminį.
Patarimai

Kaip prie auksinės grandinėlės priderinti pakabuką

Jei renkate dovaną sau brangiam asmeniui – sudedate daug meilės ir šilumos, bei tikitės, kad dovana patiks. Auksiniai pakabukai – viena populiariausių dovanų, nes jų kaina prasideda nuo dvidešimt kelių eurų. Tad kaip prie auksinės grandinėlės priderinti pakabuką, kad jis džiugintų ir tiktų dovanos gavėjui? Pateikiame keletą patarimų, kurie, tikimės, padės lengviau išrinkti dovaną. 1) Lytis Nors gyvename liberalumo laikais, tačiau ne kiekvienas vyras drįstu pasikabinti pakabuką su perlais ar rausvomis akutėmis. Todėl, jei nesate tikri dėl savo pasirinkimo, nevenkite paklausti pardavėjo ar tai labiau vyriškas ar moteriškas pakabukas, jei įvaizdis atrodo apgaulingai. Per grubus pakabukas netiks švelniai moteriai, tačiau sportiškai ir žvitriai gali būti puikus pasirinkimas. Tad įvertinkite tiek lytį tiek ir gyvenimo būdą, pomėgius. 2) Proga, kuriai renkate pakabuką Sutikite, vienokį pakabuką dovanotumėte per gimtadienį, kitokį ruošiantis krikštynoms, dar kitokį – universiteto baigimo proga. Tad tai gali būti geras rodiklis, ką simbolizuos pakabukas. Vyrams per gimtadienį populiaru dovanoti plokšteles su išgraviruotais duomenimis (vadinami dog-tag), moterims – įvairias gėles, ornamentus. Studijų baigimui tinka sėkmę lemiantys ženklai, zodiakai. Krikšto ceremonijai renkamasi religiniai simboliai, tokie kaip kryželiai ir angeliukai. 3) Turimos grandinėlės storis Jei galite įvertinkite, ar turima grandinėlė tiks prie jūsų parinkto pakabuko. Prie storos grandinėlės netiks ažūriniai, lengvi pakabukai. Per dideli ir sunkūs pakabukai nekaip atrodys ant itin plonų grandinėlių. Stenkitės išlaikyti balansą. Jei negalite patys apžiūrėti grandinėlių – paprašykite kito artimo asmens, kad jas nufotografuotų ir atsiųstų jums. 4) Asmens kūno sudėjimas Sportiškam ar stambiam žmogui parinkite didesnį, sunkesnį, su daugiau detalių esantį pakabuką. Tuomet jis nepaskęs ant žmogaus kaklo. Jei asmuo lieknas, jo kaklas laibas – tiks ir smulkesnių motyvų pakabukai. Vaikams rinkite vaikiško dydžio pakabukus, kurie gražiai derės prie jų amžiaus.
Patarimai

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus

Vestuviniai žiedai yra amžinos meilės simbolis, kuris jums primins vienas apie kitą kur bebūtumėte. Dažnai kyla klausimas, kaip išsirinkti vestuvinius žiedus, nes juos nešiosite visą gyvenimą. Kad pasirinktumėte teisingai, žiedus rinkitės itin atsakingai, negailėkite tam laiko, darykite tai kartu ir paverskite tai malonumu abiems. Abiejų įsitraukimas gali dar labiau sutvirtinti judviejų ryšį, būti malonia bendro pasiruošimo vestuvėms dalimi. O pasirinkti tikrai turėsite iš ko – vestuviniai žiedai būna įvairaus dizaino. Nuo klasikinių iki modernių, pagal šiuolaikines tendencijas kurtų žiedų. Profesionalai pataria nesivaikyti madų, o rinktis pagal savo skonį ir pomėgius, nes žiedas, kurį nešiosite visą gyvenimą, turi būti mielas ir patogus būtent jums, o ne demonstruoti kažkurių metų žiedų madą. Taip pat, nuspręskite iš kokio aukso žiedo norite, jis gali būti geltonas, baltas, raudonas, rausvas, netgi juodas. Galite rinktis žiedus, kurie pagaminti iš kelių spalvų aukso derinio. Jūsų ir jūsų antrosios pusės žiedai nebūtinai turi būti vienodi. Jeigu skoniai nesutampa, galite pasirinkti žiedus turinčius tam tikrų panašumų, bet ne visiškai tokius pat. Dar vienas populiarus būdas moterų tarpe – derinti vestuvinį žiedą prie sužadėtuvių. Jei sužadėtuvių žiedas buvo su daug blizgių akučių – vestuvių žiedas gali būti tiesiog solidi juostelė. Prie balto aukso žiedo gražiai žiūrėsis dvispalvis žiedas ir panašiai. Viskas priklauso tik nuo jūsų ir jūsų antrosios pusės norų. Jei esate aktyvūs sportininkai, dirbate darbą, kuris reikalauja mūvėti pirštines, geriau rinkitės lygesnio reljefo žiedą. Tuomet nereikės jo nuolat nusimauti ir pergyventi ieškant, kur pasidėjote. Nustatyti žiedo dydį namuose, galite išmatavę jau turimo žiedo skersmenį liniuote, vidinis žiedo skersmuo milimetrais ir bus jūsų žiedo dydis. Kitas būdas – iškirpti popierinę juostelę ir pažymėti vietą ties kuria sueina galai, gautą skaičių milimetrais padalinkite iš π (3,14). Rinkdamiesi žiedus įvertinkite biudžetą, savo skonį, gyvenimo būdą ir žinoma kreikitės į „Aukso išparduotuvę“, kuri padės rasti Jūsų svajonių žiedus.
Patarimai

Kaip išsirinkti vestuvinių žiedų aukso spalvą

Jei šiuo metu esate susižadėję ir jau ėmėte planuoti vestuves – turbūt iškilo ir klausimų susijusių su vestuviniais žiedais. Ar pirkti su akutėmis, ar be jų yra svarbu, tačiau pirmas ir turbūt svarbiausias klausimas yra vestuvinio žiedo aukso spalva. Tinkamos spalvos pasirinkimas yra labai svarbus, nes žiedus nešiosite visą gyvenimą. Spalvos pasirinkimą lemia keli faktoriai: kokios spalvos metalą mėgstate, kokios spalvos papuošalus nešiojate kasdien. Auksas gali turėti keletą atspalvių, kurie priklauso nuo jame esančių kitų metalų priemaišų kiekio. Labiausiai įprastos yra raudonas, geltonas ir baltas auksas. Baltą auksą dažnai renkasi jaunesnės arba modernios poros. Šios spalvos žiedą lengva derinti prie jau turimų sidabro papuošalų. Tai gali būti aktualu, jei iki vestuvių neturėjo geltono metalo papuošalų. Geltonas auksas yra vestuvių klasika ir tinka tiems, kurie dažnai mėgsta būti įdegę. Svarbu paminėti, kad jei norite, kad žiedas būtų patogus ir ilgai nešiojamas – rinkitės 585 prabos auksą. Jis atsparesnis išorės poveikiui, tokiam kaip namų priežiūra, indų plovimas, darbas su įrankiais. Pradžioje gali atrodyti, kad tikrai nusiimsite žiedą prieš imdamiesi darbų, bet prie kokybiškai pagaminto žiedo priprantama per savaitę-dvi ir jis ima nebesijausti. Svarbu paminėti, kad 585 prabos auksas geriau išlaido graviravimą. Raudonas auksas itin išskirtinai atrodo, kai yra derinyje su baltu. Be to rausva jo spalva atrodo tarsi dar stipresnis meilės simbolis. Raudoną spalvą žiedui suteikia vario priemaišos. Taip pat retkarčiais įmaišoma ir alavo, taip išgaunamas rožinės spalvos auksas. Moters ir vyro vestuvinių žiedų aukso spalva gali ir nesutapti – tai visiškai normalu. Vyras gali norėtu nešioti balto aukso, o moteris rausvo aukso žiedą. Sutarkite, kad tinka ir patinka jums abiems, o „Aukso išparduotuvėje“ rasite geriausias kainas savo svajonių vestuviniams žiedams.
Patarimai

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą merginai

Vienas puikiausių būdų išrinkti sužadėtuvių žiedą merginai yra interneto parduotuvės. „Aukso išparduotuvė“ siūlo platų moteriškų žiedų pasirinkimą, tad Jūs tikrai rasite tą vienintelį, kuris jūsų širdies damai taps išskirtiniu meilės simboliu. Mes siūlome beveik kiekvieną įsivaizduojamą žiedo stilių! Norėdami parinkti geriausiai jūsų merginai tiksiantį sužadėtuvių žiedą, sužinokite jos žiedo dydį ir papasakokite mums apie jos būdą ir asmenybę. Biudžetas irgi sudaro dalį parinkimo proceso, tad nusimatykite, kiek galite skirti sužadėtuvių žiedui. Siūlome kelias rekomendacijas, į kokio stiliaus sužadėtuvių žiedus atkreipti dėmesį, pagal tai, kokių asmenybės bruožų turi jūsų mergina. Tradiciniai ir elegantiški Klasikinis žiedas turi akutę centre, kuri yra dailiame aukso įsode. Tai pats populiariausias sužadėtuvių žiedų stilius ir toks žiedas bus atpažįstamas visų. Prie šių tradicinių žiedų gali būti ir žiedai su 3 akutėmis, kurie atrodo itin elegantiškai ir prabangiai. Stilingieji Jei jūsų mergina mėgsta puošti, nori apakinti drauges savo nuostabiu sužadėtinio skoniu – rinkitės stilingos, įdomios formos žiedą, galbūt net su skirtingų spalvų akutėmis. Vienas įdomus derinys vadinamas „Halo“, kai centre yra didelė akutė, o aplink ją išdėstytos smulkios. Taip blizgėjimo efektas būna dar įspūdingesnis! Sportiškoji aktyvistė arba gamtos mylėtoja Merginai, kuri mėgsta būti gryname ore, dievina gėles, augalus ir gamtą – rinkitės žiedą, kuris primintų gėlę arba lapą. Taip pat populiaru rinktis su mažais burbuliukais, kurie išdėstyti tarsi vynuogės arba serbentai. Jei jūsų mergina labai aktyvi – rinkitės plokštesnį, mažiau iškilų dizainą tam, kad žiedas nekliūtų ir netrukdytų. Romantikė Būsima sužadėtinė mėgsta moteriškas romantines dramas, skaito saldžius romanus – rinkitės žiedą, kuris būtų itin sudėtingo pynimo, su daug akučių, nėriniais ir gėlytėmis. Šios visos detalės sukurs itin romantišką vaizdą, o jūsų išrinktoji sužadėtuvių metu pasijaus kaip tikra romantinių filmų princesė!
Patarimai

Ant kurios rankos nešioti žiedus

Kai kalba pakrypsta apie žiedų nešiojimą – kyla daug diskusijų dėl sužadėtuvių ir vestuvių žiedų, ant kurios rankos juos reikia nešioti. Toliau aptarsime, kaip atsirado vienos ar kitos rankos tradicijos ir ant kurios rankos jūs turėtumėte nešioti sužadėtuvių ir vestuvių žiedus. Populiariausia žiedą nešioti ant kairės rankos bevardžio piršto – dar senovės Romoje buvo tikima, kad šiuo pirštu eina vena, kuri tęsiasi iki pat širdies. Žiedo nešiojimas ant šio piršto buvo amžinojo pažado simbolis. Tačiau yra valstybių, kuriose sužadėtuvių žiedas nešiojamas ant dešinės rankos. Pavyzdžiai būtų Rusija, Graikija ir Kolumbija. Apsikeitimas žiedai siekia daugiau nei 4800 metų prieš mūsų erą ir ją pradėjo senovės egiptiečiai. Žiedas jiems buvo amžinybės simbolis, kadangi jis neturi nei pradžios, nei pabaigos. O erdvė žiedo centre yra vartai į nemirtingą meilę. Artėjant vestuvių ceremonijai, kyla klausimas, ant kurio rankos dėti sužadėtuvių, o ant kurios vestuvių žiedą. Iš esmės griežtos taisyklės nėra. Ceremonmeisteris /-ė gali rekomenduoti ranką, tačiau sprendimas lieka jums. Juolab, kad galite po ceremonijos pasikeisti, jei jaučiate diskomfortą. Pats populiariausias būdas – prieš ceremoniją (o geriau kelios dienos iki jos, kad priprastumėte) sužadėtuvių žiedą užmauti ant dešinės rankos. Tuomet ceremonijos metu vienas kitam mausite žiedą ant kairės. Tiesa, nutinka situacijų, kai dėl jaudulio ar šilto oro pirštai šiek tiek patinsta ir gali būti sunku užmauti žiedą, kurį išsirinkote dar gruodį. Nesijaudinkite, vėliau žiedas puikiai tiks. Jei taip nutiktų – nepasimeskite, suteikite šiai akimirkai humoro, kad turbūt jūsų antra pusė dar nori pasimėgauti minutėle kaip nevedęs/netekėjusi. Po vestuvių, jei pasirodys nepatogu nešioti žiedą ant tos rankos, ant kurios jis buvo užmautas – pakeiskite. Nemaža dalis vyrų nešioja žiedą ant kairės rankos, jei su dešine ranka tenka darbuotis daugiau ir žiedas kliūva. Tai seniai nėra našlystės ar skyrybų simbolis, tad nesilaikykite šio prietaro.

9 Prekė (s)