Kiekvienos moters pasirinkimas yra kasdien dėvėti tokius papuošalus, kurie jai labiausiai patinka. Ir nors galima rasti labai daug straipsnių, kuriuose pateikiami papuošalo pasirinkimo kriterijai, patarimai, tačiau juk svarbiausia, kad jis patiktų Jums. Tokiu atveju papuošalas bus naudingas ir tuo pačiu teiks Jums tik pačias geriausias emocijas.

Tokiu pačiu principu turi būti pasirenkami ir pakabukai. Jų pasiūla – labai plati. Ypač dažnai apdiskutuojami pakabukai-raidės, kurie vienų akyse gali atrodyti solidžiai, o kitų – vaikiškai. Koks tai pakabukas, kaip jį reikia derinti ir kaip pasirinkti – apie tai šiame straipsnyje.

 

Pakabukai raidės – tik moterims?

Auksiniai pakabukai su vardo raidėmis dažniausiai būna papildomai dekoruoti blizgučiais, graviūromis, tad atrodo labai elegantiškai ir dėl to labiausiai tinka moterims. Žinoma, drąsūs vyrai taip pat gali juos rinktis, tačiau praktikoje matyti, kad raidiniai pakabukai labiausiai patinka moterims, ypač – jaunoms merginoms, kurios renkasi žaismingus papuošalus.

 

Deimantiniai pakabukai

Raidiniai pakabukai, kaip jau minėjome labai dažnai būna dekoruojami blizgučiais, akmenukais, kurie šį aksesuarą padaro dar elegantiškesniu ir tuo pačiu prabangesniu. Žinoma, tuomet raidės atrodo kur kas prabangiau, o daugeliui merginų – tai vienas didžiausių privalumų.

Žinoma, deimantiniai pakabukai taip pat turi būti derinami ir prie grandinėlių. Jeigu raidės bus auksinės – tokiu atveju grandinėlė taip pat turi būti auksinė. Rezultatas bus skoningas ir solidus, galiausiai, tarpusavyje derės. Brangiojo ir pigaus metalo maišyti negalima, rezultatas nebus skoningas.

Net ir tas pats auksas turi daug skirtingų atspalvių, tad renkantis visada geriausia tartis su pardavėjais, kurie pagal Jūsų poreikius gali suderinti pakabuką su grandinėle, kad jie tarpusavyje derėtų ne tik spalva, tačiau ir masyvumu.

 

Pakabukas - unikali stiliaus detalė

Nereikia nešioti daug ir masyvių papuošalų, kad pavyktų puikiai atrodyti. Net ir vienas tinkamai pasirinktas ir tuo pačiu tinkamai pritaikytas papuošalas gali Jums padėti atrodyti puikiai. Taigi, renkantis vardinius pakabukus, kurie dažniausiai susideda iš pirmosios raidės, žiūrėkite, kad jis būtų reikalingo dydžio. Paprasčiausiai per daug smulkios gali pasimesti stiliuje, nesimatyti. Tiesa, jos labiausiai tinka tokiu atveju, kai dėvima kukli kokteilinė suknutė, kostiumėlis.

Štai masyvios raidės labiausiai tinka drąsioms moterims, kurios taip pat renkasi ir didelius, auksinius, apvalius auskarus, drabužius, kurie yra ryškių spalvų, drąsūs. Visas derinys gali atrodyti puikiai, tik žiūrėkite, kad nuo stiliaus nepereitumėte prie kičo.

 

Pakabukas – svarbiausias stiliaus akcentas

Pasirinkus masyvesnę raidę, kuri papildomai dekoruota blizgučiais – turėtumėte vengti kitų papuošalų, kadangi per didelis jų kiekis gali atrodyti neskoningai. Taip pat nepamirškite, kad auksas geriausiai dera su auksu, tad nemaišykite kitų metalų, kadangi rezultatas nebus skoningas.

Kaip jau minėjome, prie kuklesnės aprangos dažniausiai pasirenkami ir ne tokių didelių matmenų pakabukai. Jeigu visgi, norite masyvesnio – tokiu atveju derinkite ir atitinkamus drabužius, kad viskas tarpusavyje derėtų. Juolab, dažniausiai mažesnių matmenų raidelės tinkamos kasdieniniam nešiojimui, o masyvios – retesniems išėjimams, kai norisi pasipuošti.

 

Raidės – puiki dovana

Pakabukai raidės yra puiki dovana moterims, kurios vertina geros kokybės papuošalus. Kaip jau minėjome – juos dažniausiai mėgsta jaunesnės merginos, tad tai gali būti puiki dovana 18-to gimtadienio proga. Taip pat – Krikštynoms, išleistuvių bei kitomis progomis, o gal ir paprastą dieną, kadangi padovanoti merginai nuostabų papuošalą – nereikia priežasties.

Esame tikri, kad šis paprastas papuošalas suteiks Jūsų stiliui daugiau gyvybingumo bei elegancijos. Įsigykite ir galbūt jis taps kasdieniniu Jūsų palydovu.