Ar vestuviniai žiedai šios gražios šventės proga yra svarbūs? Kiekvienas žmogus atsakytų savaip. Svarbiausia, kad kiekvienas gali rinktis, koks simbolis geriausiai įprasmina jų šventę. Ir nors laikai keičiasi, kaip ir mados, tačiau poreikis rinktis klasikinius vestuvinius žiedus, kurie bus visą gyvenimą nešiojami ant bevardžio piršto – išlieka.

Renkantis žiedus reikia įvertinti labai daug smulkmenų. Natūralu, kad kaina tampa esminiu rodiklius, kuris lemia, kad pasirenkama vienas arba kitas žiedas.

O kainos tikrai yra labai įvairios. Tai patvirtinti gali visi, kurie jau pradėjo ieškoti žiedų. Kaina susideda iš daugelio niuansų. Kelis svarbiausius aptarsime žemiau.

Brangusis metalas

Pirmiausia kinta brangusis metalas, kuris yra labai svarbus siekiant būti ramiu, kad žiedas tarnaus labai daug metų. Auksiniai žiedai yra klasika, tačiau čia yra daugiau variantų. Ar Jums labiausiai patinka geltonas? O gal baltas? Šiuo metu mėgstami ir raudono aukso žiedai. Bet kuriuo atveju spalva lemia, kad auksas bus maišytas su kitu metalu daugiau arba mažiau. Tai dalinai lemia ir jo kokybę, kaip jis braižysis, kaip reikės prižiūrėti. Dėl šių niuansų visada geriausia pasiskaityti detaliau, kadangi tai gali nulemti Jūsų pasirinkimą.

Brangusis akmuo

Taip pat aukso žiedai, kurie yra vestuvių simbolis, dažnai būna puošti brangiais akmenimis, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau ir turi tam tikrų galių. Štai čia jau kainos ribos tikrai labai plačios. Nuo pigesnių akmenų iki labai brangių. Akmens kainą lemia jo tipas ir tuo pačiu dydis. Deimantais puošti vestuviniai žiedai yra klasika. Tačiau juos dažniausiai renkasi moterys. Tuo tarpu vyrai lieka prie klasikinių, kurie nėra dekoruoti, žiedų.

Plotis

Kuo daugiau metalo reikės, kad žiedas būtų pagamintas, žinoma, tuo jis bus brangesnis. Ne tiesiogiai, kadangi yra ir daugiau niuansų, kuriuos minime, tačiau taip – daugiau metalo – didesnė kaina. Vyrai dažniausiai renkasi masyvesnius, kai tuo tarpu moterys – ne tokius masyvius, ne tokius plačius žiedus. Visgi, įvertinus faktą, kad jis yra perkamas kartą visam gyvenimui – taupyti tikrai neverta.

Dizainas ir dizaineris

Ne ką mažiau kainą lemia faktas, kad vieni žiedai yra daromi dizainerių, kurių vardas yra žinomas, kai tuo tarpu kiti – mažiau žinamų juvelyrų. Tikrai ne visada verta mokėti labai daug tik todėl, kad tam tikras gaminys yra padarytas žinomo menininko, tačiau pats žiedas nėra kažkoks labai jums ypatingas. Kur kas svarbiau yra rinktis tokį žiedą, kuris yra artimas Jūsų kūnui ir sielai. Ir jokio skirtumo, kad jis pagamintas nežinomo žmogaus. Ne tai yra svarbiausia.

Praba

Auksiniai žiedai tikrai kinta ne tik savo spalvomis. Kitas svarbus aspektas, kuris lemia jų kainą yra praba. Kuo daugiau aukso lydinyje – tuo praba yra didesnė ir tuo pačiu tuo kaina taip pat yra didesnė. Tačiau tai lemia, kad nešiosite tikro aukso gaminius. Visgi, tikras auksas dažniausiai ne toks patvarus ir ne toks atsparus kaip norėtųsi, tad ne visada patikimesnis pasirinkimas yra rinktis aukštesnės prabos žiedus.

Nuolaidos

Galiausiai reikia nepamiršti, kad daugelis prekybos vietų suteikia nuolaidas tokiu atveju, kai iš vienos vietos yra perkami žiedai poroms, o ne vienam jaunajam. Taip pat siūlomos ir sezoninės akcijos, išpardavimai. Belieka sekti atsinaujinančią info ir tuo pačiu rinktis tuos žiedus, kurie Jums pirmiausia tinka ir patinka ne tik savo kaina, tačiau stiliumi. Juk žiedas bus dėvimas visą gyvenimą, tiesa?