Vasario 14-oji yra labai įvairiai vertinama šventė. Kol vieni jos laukia su jauduliu, kadangi tai laikas, kai ne tik mylimam žmogui pasakoma, koks jis jam yra svarbus, tačiau ir galima rasti gyvenimo partnerį, jeigu jo neturite, tuo tarpu kitiems tai įprasta diena, kuri nekelia jokių emocijų. Bet kuriuo atveju – ši graži diena tikrai verta paminėjimo, kadangi kartais artimiesiems pamirštame pasakyti – kokie jie mums yra svarbūs.

Daugelis Valentino dienos proga palepina savo antrą pusę įteikdamas jai arba jam skoningą dovaną, kuri parodo rūpestį, meilę ir gal net padėką. Apie tai, kokios dovanos geriausiai perteikia šias emocijas be žodžių – šis straipsnis.

Ką dovanoti moteriai Valentino dienos proga?

Turbūt sutiksite, kad beveik visos moterys mėgsta papuošalus. Ir tai yra natūralu, kadangi sakoma, jog prigimtinė moters teisė ir noras yra būti gražiai, o skoningas papuošalas – tikrai gali padėti atskleisti savo žavesį ir tuo pačiu savo asmenybę.

Moterims, kurios mėgsta eleganciją bei solidumą – siūlomos auksinės grandinėlės, kurios savo minimalizmu kuria įspūdingumą bei eleganciją. Siekiant, kad bendras aksesuarų vaizdas būtų labiau harmoningas – siūlomi ir auksiniai pakabukai, kurie tarsi įprasmins vieną papuošalą su kitu ir taip išbaigs visumą. Valentino dienos proga reikia ne tik dovanoti, tačiau įteikti prabangą, eleganciją bei tvarumą. Ne veltui reikia rinktis brangiojo metalo papuošalus, kadangi pigi sintetika – nesiderina su šios gražios šventės keliamomis emocijomis.

Esame tikri, kad ypač moteris liks nustebusi gavusi papuošalus su deimantais, kurie juokais vadinami geriausiais dailiosios lyties atstovės draugais. Auksiniai dirbiniai su deimantais – tai ne tik papuošalas. Tai investicija, kurią, esame tikri, Jūsų moteris labai maloniai priims. Žinoma, galbūt toks papuošalas nebus dėvimas kasdien, tačiau ypatingų švenčių metu – tai bus pats pirmas jos pasirinkimas, kadangi tai ne tik prabanga, tačiau ir nuoširdumu kvepiantis aksesuaras.

Jeigu ieškote kažko paprastesnio – dovanai puikiai tinka ir auksinės apyrankės, kurios kinta savo storumu. Skoningas ir elegantiškas pasirinkimas  – auksiniai auskarai. Pasiūla tikrai plati, tad kiekvienas vyras galės savo damai padovanoti pagal jam labiausiai priimtinas galimybes. Juk svarbiausia yra pats gestas. Papuošalas – tai tik priedas.

Ką padovanoti vyrui Valentino dienos proga?

Nors papuošalai vis dar dažniausiai siejami su dailiosios lyties atstovėmis, tačiau reikia pamiršti, kad pasipuošti vyrai mėgsta taip pat, tad stilingas papuošalas gali būti gera dovana Valentino dienos proga ir vyrui. Tik reikia žmogų gerai pažinti, kad pavyktų jam įteikti geriausiai jo asmenybę perteikiantį papuošalą.

Auksinės grandinėlės vyrams dažniausiai yra stipresnės, masyvesnės nei tos, kurios siūlomos moterims. Tam tikra prasme per masyvumą yra perteikiamas ir solidumo įspūdis, galiausiai, patvarumas. Žinoma, nebūtinai reikia rinktis labai storas, kad pavyktų parodyti, jog vyras Jums yra svarbus. Galima rasti labai daug įvairių ir svarbiausia – noras nustebinti mylimą vyrą. Ypač – dovana, kuri su laiku darysis tik vertingesnė. Kiek pigesnė alternatyva yra auksinės apyrankės vyrams. Taip pat atrodo gražiai, juolab, tarnaus labai daug metų, tačiau nekeis savo išvaizdos. Tokia dovana – greitai atsiperka ir yra – iškalbinga.

Sužadėtuvės – per Valentino dieną?

Gana dažnai Valentino diena tampa sužadėtuvių diena. Juk tau – kaip gražu bei simboliška. Tuomet nereikia ieškoti atskiros dovanos, kadangi sužadėtuvių žiedai – geriausia dovana, simbolis, kuris perteikia dviejų žmonių meilę. Renkantis sužadėtuvių žiedą įvertinkite savo mylimos moters charakterį, kadangi tikėtina, kad šį žiedą ji nešios visą gyvenimą. Vienoms labiau prie širdies yra kuklesni, kai tuo tarpu kitoms – su deimantais, prabangūs, masyvūs žiedai, kurie traukia akis. Kuo geriau vyras pažįsta savo moterį – tuo svarbiausio žiedo gyvenime pirkimas jam bus paprastesnis. O kai jis dovanojamos tokią gražią dieną – sužadėtuvės yra dar įspūdingesnės.