Ar sutiksite, kad deimantai yra geriausi moterų draugai? Taip teigia juvelyrai, o dažna moteris – sutinka. Šis unikalaus grožio mažas akmenukas – tikras stebuklas brangakmenių srityje, o ir spalvų, dydžių gausa – plati. Meistro rankos šį mažą, tačiau nuostabiai žvilgantį akmenuką gali įkomponuoti beveik bet kokiame papuošale, tad norinčios pasipuošti – pirmiausia turėtų rinktis auksinius dirbinius su deimantais.

Auskarai su deimantais

Nors šiais laikais auskarais dažnai puošiasi ne tik moterys, tačiau ir vyrai, visgi, auskarai su deimantais vis dar dažnai vadinami moterišku papuošalu, kuris, tiesa, gali dekoruoti ne tik ausis, tačiau ir veidą, pilvą bei kitas zonas. Taisyklių nėra arba vienintelė taisyklė – auskarai turi būti prabangūs.

Žinoma, geriausiai deimantai dera prie brangiojo metalo dirbinių, universaliausias pasirinkimas – auksiniai. Puikiai atrodo ir balto aukso, geltono – svarbiausia, kad pavyktų išlaikyti akmens bei metalo sintezę, kuri turi būti harmoninga ir išbaigta.

Su briliantais puošti auskarai tikrai ne tokie brangūs kaip daugelis galvoja. Pamirškite mitus, kad deimantai auskarai yra tik pasiturinčių žmonių pirkinys. Tikrai ne. Vien mūsų kataloge siūlomų unikalaus grožio bei tikrai prabangių auskarų kainos – prieinamos. Svarbiausia, kad tinkamos ne tik kaip dovana kitam žmogui, tačiau ir sau, kadangi pasilepinti – verta kiekviena moteris.

Žiedai su deimantais

Kalbant apie nuostabius žiedus su deimantais norime paneigti mitą, kad briliantu puoštas žiedas gali būti tik vestuvių arba sužadėtuvių. Tikrai ne. Džiaugtis kasdien Jūsų rankas dekoruojančiu žiedu – verta kiekviena moteris ir tikrai nereikia laukti, kol jį įteiks vyras. Pasidovanoti sau unikalų papuošalą galite pati, be jokios progos ir žiedas su deimantu yra puikus pasirinkimas.

Skirtingi žiedai su deimantais pasižymi ir skirtingomis savybėmis, tad verta kiek plačiau pasidomėti magiškomis spalvų galiomis, kurios galbūt padės kiek paprasčiau rasti Jums tinkamą. Tamsūs žiedai su briliantais dažniausiai vadinami klasika, tačiau nepamirškite, kad toks papuošalas gali turėti magiškų galių, tad tinkamas tikrai ne kiekvienai.  Balto aukso žiedai dažniausiai būna dekoruoti šviesiu deimantu, kuris siejamas su tyrumu, lengvumu, dažniausiai siūlomas toms, kurios nori apsisaugoti nuo blogos energijos. Tiesa, deimantu puošti žiedai būtinai turi būti auksiniai, minimaliai – bent jau sidabro, kadangi paprasto metalo gaminiai ne tik bus kontrastingi nuostabaus grožio deimantui, tačiau ir harmonijos prasme – nebus suderinami.

Jeigu Jums reikalingas sužadėtuvių žiedas su deimantu arba vestuviniai auksiniai žiedai – svarbiausia rinktis dar niekada iki šiol nenešiotus. Žiedai sugeria kitų žmonių energiją, tad tokiai svarbiai progai būtinai reikalingi nauji papuošalai.

Jeigu norite, kas šis nuostabus grožio papuošalas Jums kainuotų pigiau – pirkite internetu. Kaina bus mažesnė, nes kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir sutaupyti. Sumokėsite mažiau, tačiau kokybė bus pati geriausia. Tokia, kokios verta kiekviena moteris.

Pakabukai su deimantais

Galiausiai, geriausi moterų draugai taip pat gali būti papuošiami pakabukais, kurie dažnai nešiojami kaip talismanas, kuris neša sėkmę bei apsaugo. Pakabukai su deimantais yra universalus papuošalas, kuris tinka ne tik kiekvienai moteriai prie jos stiliaus, tačiau ir prie asmenybės. Tik reikia nebijoti rinktis didesnių, kurie galbūt patraukia akis kiek per drąsai, tačiau dėvint tinkamu metu, saugioje aplinkoje – žvilgėsite kartu su deimantu.

Vėlgi, universalus pasirinkimas kiekvienai yra auksiniai pakabukai su deimantais. Tinka ir balto aukso, ir geltono, tačiau svarbiausia, kad metalas būtų brangusis, kadangi paprastas – neskoningai atrodys ir tuo pačiu išbalansuos brangakmenio skleidžiama energiją. Svarbiausia, kad pakabukų kaina tikrai prieinama. Jeigu ieškote kažko mažesnio – visada siūlome rinktis kuklesnius pakabukus, kurie slepiasi po drabužiais. Kai norisi nustebinti aplinkinius skoningu papuošalu – aksesuaras gali būti ištraukiamas iš po aprangos. Tik tokiu atveju reikalinga ilgesnė grandinėlė. Ji kartus su pakabuku turėtų būti užsakoma internetu, kadangi derinti vieną komponentą prie kito – labai svarbu. Rezultatas bus ne tik gražus, tačiau ir emociškai vertingas. Juk ne veltui sakoma, kad originalūs deimantai suteikia žmogui apsaugą nuo blogos akies, taip pat, padeda į save patraukti teigiamą energiją, kuri padės labiau pasitikėti savimi ir, žinoma, nuostabiai atrodyti kiekvieną dieną. To yra verta kiekviena ir tuo pačiu taip gali atrodyti visos.