Ieškote auskarų, kurie ne tik suteiktų Jūsų stiliui daugiau unikalumo, tačiau ir nesukeltų uždegimų, tiktų net ir jautrią odą turinčioms moterims? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra auksas, kadangi iš jo pagaminti papuošalai – nėra lepūs, puikiai tinka jautriam organizmui, galiausiai, nuostabiai atrodo. Tik kai auskarų tiek daug ir visi jie tokie skirtingi – kurie yra gražiausi?

Ir kodėl auksas, kai metalų pasiūla rinkoje, yra tokia plati?

  ♦ Tikima, kad auksas turi galią į save sugerti neramius gyvenimo išgyvenimus, stresą, tad žmogus tampa labiau atsipalaidavęs.

  ♦ Taip pat jis gali pagerinti regėjimą.

  ♦ Širdies veiklą.

  ♦ Padeda diabetikams geriau jaustis.

  ♦ Prisideda prie skydliaukės problemų gydymo.

  ♦ Ypač rekomenduojamas toms moterims, kurios turi problemų su virškinimu (pavyzdžiui dėl dirgliosios žarnos sindromo).

Apvalūs auksiniai auskarai

Drąsios moterys, kurios nori kasdien atrodyti ekstravagantiškai ir galbūt jaunatviškai – renkasi apvalius auskarus, kurie simbolizuoja ratu besisukantį gyvybės ratą. Nors dažniausiai labai dideli apvalūs auskarai siejami su jaunystę, tačiau prie tam tikros aprangos - puikiai tinka ir vyresnio amžiaus moterims.

Dideli apvalūs auskarai gali Jūsų kasdieninei aprangai suteikti kur kas daugiau unikalumo bei prabangos. Derinkite juos prie klasikinių kelnių, net ir paprasčiausių džinsų, kedų. Taip paprasta apranga taps ypatinga, suteiks daugiau moteriškos elegancijos.

Lašo formos auksiniai auskarai

Jeigu apvalūs yra arti to, ko norite, tačiau kiek per daug drąsūs – kuklesnis pasirinkimas yra lašo formos auskarai, kurie puikiai tinka visoms moterims nepriklausomai nuo jų amžiaus. Jie dažniausiai rekomenduojami toms, kurios į gyvenimą žiūri gana paprastai, optimistiškai, nuoširdžiai. Tiesa, ir toms, kurios nori tokios būti, kadangi įprastomis dienomis joms trūksta laisvumo.

Lašo formos auskariukus dažniausiai puošia ir minimalistiniai pakabukai, kurie suteikia prabangos, elegancijos, unikalumo. Nors gali atrodyti gana kukliai, būti maži, tačiau traukia akis, gali net ir paprastam stiliui suteikti daugiau elegancijos, kurios dažnai trūksta kasdienybėje.

Klasikinio stiliaus auksiniai auskarai

Kaip atrodo klasikinio stiliaus auskarai? Jie varijuoja savo formomis, kadangi gali būti tiek apvalūs, tiek stačiakampio bei kitos formos. Išskirtinis jų bruožas yra akutės, kuriose dažniausiai komponuojamas brangiojo metalo akmenukas. Taip, tokių kaina yra kiek didesnė, tačiau jie ir atrodo kur kas solidžiau, juolab, vertė – aukštesnė. Tai puiki dovana ne tik kitai, tačiau ir sau pačiai, kadangi auskarai su deimantuku – klasika, kuri niekada neišeina iš mados.

Pailgi auksiniai auskarai

Galiausiai, rinkoje galima rasti ir pailgos formos auskarus, kurie dažniausiai siejami su jaunatviškumu, tačiau dėl savo papuošimų – puikiai tinka ir vyresnio amžiaus moterims. Paprasčiausiai jaunesnės renkasi pigesnius variantus, pavyzdžiui su Swarowski kristalais arba visai be jokių akmenukų, o vyresnės damos, kurios jau turi galimybę pasipuošti solidžiai – dažniausiai perka pailgus auskariukus, kuriuose yra įkomponuojami deimantukai. Tokie auskariukai labai puikiai tinka moterims, kurių ausys yra plačios arba mažos. Vizualiai veidas atrodys proporcingiau.

Auskarų dėvėjimo etiketas

Taip, auskarai taip pat yra klasifikuojami pagal tai – kur ir kada jie gali būti dėvimi. Tiesa, kartais reikia pamiršti taisykles ir išdrįsti atrodyti taip, kaip Jums labiausiai patinka.

O kalbant apie etiketą...

  ♦ Auksiniai auskarai tuo metu, kai nėra nešiojami, turi būti laikomi uždaroje dėžutėje, kad aplinkos poveikis jiems nepadarytų jokio neigiamo rezultato.

  ♦ Akis traukiantys auskarai su kutais labiausiai tinkami tokiu atveju, kai moteris dėvi drabužius apnuoginančius pečius. Jie suderinti su ilgais auskarais – kuklus, tačiau labai seksualus derinys.

  ♦ Jeigu gyvenate aktyvų gyvenimą, daug sportuojate ir panašiai – kasdienai siūlome rinktis auksinius auskariukus, kurie yra prigludę, tad nesukels pavojaus, nesivels į plaukus.

  ♦ Labai dažnai auskariukai „palieka“ šeimininkių ausis ir tada, kai važiuojama į gamtą, kai aktyviai leidžiamas laikas. Siekiant to išvengti siūlome tokiomis dienomis rinktis mažesnius auskarus. Visgi, jeigu labai norisi pasipuošti – būtinai pasirūpinkite papildomu užsegimu (ypač tokiu atveju, kai auskarai yra tik pakabinami ant ausies spenelio).

  ♦ Valykite auskarus su specialiomis priemonėmis.

Net ir patys mažiausi auskarai gali suteikti Jūsų stiliui daugiau unikalumo. Tik svarbiausia – rasti tinkamus ausies papuošalus...