Grandinėlės yra bene pats subtiliausias ir tuo pačiu kukliausias kaklo papuošalas, kuris būdamas toks minimalistinis tuo pačiu gali būti toks traukiantis dėmesį ir tuo pačiu skoningas. Žinoma, tam reikalingas solidžios, dekoratyvios grandinėlės pasirinkimas. Dažniausiai perkamos auksinės grandinėlės, kadangi jos ne tik tarnauja daugelį metų, tačiau džiugina ir puikia estetika, patvarumu, puikiai tinka bet kokio amžiaus ir bet kokio stiliaus moterims, kurios nori atrodyti puikiai.

Kriterijai renkantis grandinėlę.

Auksinės grandinėlės yra labai įvairios, tad ieškodami Jums labiausiai tinkamos - visada galite pasitarti su mūsų konsultantais, kurie įvertinę poreikius pabandys surasti papuošalą, kuris puikiai atspindės Jūsų poreikius. Juolab, vienoki papuošalai pasirenkami tokiu atveju, kai jie atlieka dovanojimo funkciją, kitokie – kai reikalingas savęs dekoro elementas, kuris tinka ne tik puošnių vakarėlių metu, tačiau taip pat ir kasdienybėje.

  • Žinoma, pirmasis kriterijus, kuris vertinama aktyviausiai, yra praba, kadangi nuo jos kinta ne tik kaina, tačiau ir paties papuošalo grynumas. Kuo ji aukštesnė – tuo pati grandinėlė yra patvaresnė. Nepamirškite, kad ir mažesnės prabos gaminys labai puikiai tarnauja, yra atsparus neigiamiems aplinkos veiksniams, tiesiog kai kurie linkę rinktis grynuolio papuošalus.
  • Auksinės grandinėlės šiuo metu tikrai nėra vienintelis rinkoje egzistuojantis pasirinkimas. Galima rasti ir balto aukso gaminius, rausvo aukso grandinėles ir kitas, kurios atrodo ne tik dekoratyviai, tačiau yra lygiai tokios pat patvarios.
  • Kaip jau minėjome – praba lemia kainą, tad žinodami savo biudžetą – galėsite kur kas tikslingiau peržiūrėti pasirinkimo galimybes. Nusistačius kainos intervalą – paieškos bus kur kas greitesnės.
  • Ilgis – dar vienas svarbus kriterijus, kuris lemia ne tik estetiką, tačiau taip pat ir patogumą. Kuo ilgesnė – tuo brangiau kainuos, tačiau įvertinus tai, kad papuošalas perkamas ilgiems metams – investuoti verta. Visgi, kai kurie trumpas perka ne dėl mažesnės kainos, tačiau patrauklesnės pozicijos, kadangi mėgstamas papuošalas turėtų būti arčiau kaklo. Nepamirškite, kad bet kuriuo atveju grandinėlė atrodys skoningiau, jeigu ant jos bus įvertas skoningas tokio paties metalo pakabukas.
  • Galiausiai lieka dizainas. Nors minime jį paskutinį, tačiau daugeliui žmonių tai yra pats svarbiausias kriterijus, kuris įvertinamas, žinoma, kuris analizuojamas ir kuris pačiu pirmu žvilgsniu peržiūrėjus gaminius leidžia nuspręsti  - ar tai Jums tinkamas papuošalas.

Priežiūra – nesudėtinga, tačiau turi būti reguliari

Auksinės grandinėlės džiugina tuo, kad tarnauja daugelį metų, tačiau metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos. Net ir būdamos gana jautriose vietose, kur tenka „atsilaikyti“ prieš prakaitavimą - jos beveik nekeičia savo spalvos. Žinoma, kaip ir bet kurio kito metalo priežiūra, taip ir aukso – minimali yra, tačiau tokia paprasta, kad nejusite, jog investuojate savo laiką.

  • Grandinėlės spalva dažniausiai paveikiama chemijos, kuri gali būti naudojama kiekvieną dieną. Nors tai papuošalas, kuris nėra ant rankų, tad ir sąveika su chemikalai yra minimali, visgi, per daugelį metų mažų pakitimų atsirasti gali. Ką daryti tokiu atveju? Naudokite specialias aukso valymo priemones.
  • Sakoma, kad tiesioginiai saulės spinduliai mažina papuošalo blizgesį. Žinoma, tai nereiškia, kad grandinėlė turi būti laikoma dėžutėje, kad metų metus išlaikytų savo pradinę stadiją. Tikrai ne. Taip, blizgesys gali mažėti, tačiau jį susigrąžinti, vėlgi, su specialiomis valymo priemonėmis nėra sudėtinga.
  • Praktiškas patarimas suteikiantis grandinėlei daugiau blizgumo – pamirkymas sūdytame vandenyje.
  • Paprasčiausius nešvarumus galima pašalinti muiluotame vandenyje. Tiesiog padarykite tokį mišinį ir įdėkite grandinėlę, kad nuo jos sėkmingai būtų pašalinami visi nešvarumai. Nemirkykite ilgai, užtenka 1 minutės.

Auksinės grandinėlės pasirinkimas ir priežiūra yra labai paprasti. Svarbiausia – skirti laiko. O jo skyrus – galėsite džiaugtis papuošalu, kuris net ir kasdien nešiojamas atrodys puikiai.